Fi Dizisi’nin 2. sezonu Çi 3. bölüm fragmanı yayında! İstediğini alamazsın

Puhu TV'de 2. sezonuyla ekrana gelen Fi dizisinin 2. Çi sezonundan3. bölüm fragmanı yayınlandı. Fenomen dizinin 3. bölüm fragmanında izleyicileri sürpriz gelişmeler ve haberler bekliyor. İşte diziye yeni katılan güze oyuncu ve 3. bölüm fragmanı ayrıntılar

Fi Dizisi’nin 2. sezonu Çi 3. bölüm fragmanı yayında! İstediğini alamazsın

Puhu TV Fi yeni sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Serinin ikinci sezonu Çi’nin 3. bölümü 24 Kasım’da Puhu TV’de olacak. İşte Fi Dizisi 2. sezon Çi 3. bölüm fragmanı…

fici3-1

Fi serisinin geçen bölümünde, Deniz’in İstanbul’a dönmesi Duru ve Can ilişkisinin dengelerini sarstı. Duru'nun tepkisi Can'ı beklenmedik bir hamle yapmaya iterken, Özge'nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı da sürpriz gelişmelerle sınandı. Zor bir sınav vermek zorunda olan Can'ın sözleri finale damga vurdu.

İŞTE Fİ’NİN 2. SEZONU Çİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

 


Anne olduktan sonra iki sene ekrana ara veren Nur Fettahoğlu, Fi dizisinin devamı Çi ile oyunculuğa döndü. Daha önce Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Filinta gibi fenomen projelerin kadrosunda yer alan Nur Fettahoğlu, Can Manay'ın eski sevgilisi Billur rolünü canlandırıyor.

fici3-2fici3-3fici3-4 Fi dizisine bir güzel daha katıldı! Fi Dizisi Çi sezonu yeni bölüm ne zaman? İlginizi Çekebilir Fi dizisine bir güzel daha katıldı! Fi Dizisi Çi sezonu yeni bölüm ne zaman?