Gökhan Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra…

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ın yol tartışması yüzünden taksici tarafından bıçaklanmasından hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Gencebay'ı bıçaklayan kişi ise "Silahlı tehdit ve yaralama suçlarından" tutuklandı. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası da bir açıklama yaparak, taksiciyi kınadı.

Gökhan Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra…

Can ÖZÇELİK

Görüntülerde, olay sırasında Gencebay’ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay’ın ise yaralı vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor. Beşiktaş'ta dün akşam saatlerinde bir taksiciyle tartışan Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay taksici tarafından bıçaklanmıştı. Taksici olayın ardından yakalanırken Gencebay da hastaneye kaldırılmıştı. Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Görüntülerde, olay sırasında Gencebay’ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay’ın ise yaralı vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor.

TUTUKLANDI

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay’ı bıçaklayarak yaralayan taksi şoförü D.E. yaralama ve silahlı tehdit suçlamasıyla tutuklandı. D.E. olayın ardından gözaltına alınmış ve savcılık tarafından sorgulanmıştı.

İHA

Taksiciler Esnaf Odası Başkanı'ndan Gökhan Gencebay açıklaması İlginizi Çekebilir Taksiciler Esnaf Odası Başkanı'ndan Gökhan Gencebay açıklaması
Loading...