Gökhan Özoğuz, Karagümrük’teki evini satışa çıkardı

Athena grubuyla tanıdığımız şarkıcı Gökhan Özoğuz, dört yıl önce aldığı ve üzerinde tadilat yaptığı evini satışa çıkardı.

Gökhan Özoğuz, Karagümrük’teki evini satışa çıkardı

Fatih Karagümrük'teki Nurettin Cerrahi Tekkesi'ne yakınlığıyla bilinen Gökhan Özoğuz, 2014 yılında bu semtte üç katlı bir ev almıştı. Şarkıcı, tekkenin hemen arka sokağında bulunan metruk yapı için 700 bin TL harcamıştı. Uzun süre tadilatta kalan 300 metrekarelik bina, baştan aşağıya yenilenmişti. Özoğuz, villaya dönüşen evinde, sohbetlere katılmak isteyen dostlarını ağırlıyordu.

ALICI ÇIKMAZSA KİRALAYACAK

Tekkeye yakın yaşamak isteyen şarkıcının, artık semte uğramadığı öğrenildi. Milliyet’te yer alan habere göre, bir emlak şirketiyle temasa geçen Özoğuz, villasını satışa çıkardı. Şarkıcının etrafı ağaçlarla çevrili, özel garajı bulunan bina için 3 milyon TL istediği, alıcı çıkmazsa, kiralamayı düşündüğü iddia edildi. Özoğuz'un, bu kararının altında tarikat haberlerinin yattığı söyleniyor.

Gökhan Özoğuz'un marşlı paylaşımları dikkat çekiyor... Yeni bir tane geldi! İlginizi Çekebilir Gökhan Özoğuz'un marşlı paylaşımları dikkat çekiyor... Yeni bir tane geldi!