Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri üzücü haberi böyle verdi
Gonca Vuslateri üzücü haberi böyle verdi
Oyuncu Gonca Vuslateri, ev karantinası altında olduğu günlerde aldığı üzücü haberi sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.
Magazin 16 Nisan 2020 - 08:22

Sadece oyunculuğuyla değil hayvansever kimliğiyle de öne çıkan Gonca Vuslateri, geçtiğimiz yıl kesilmesin diye bir keçi sahiplenmiş ve onu Gökçeada’da bir bağ bahçesine bırakmıştı.

O zamandan bu yana Paşa adını verdiği hayvanının durumunu sürekli olarak takip eden Gonca Vuslateri aldığı üzücü haberi şu satırlarla paylaştı:

“Kesilmesin diye sahiplendiğim Gökçeada'nın özgür bağ bahçesinde geziyor olduğunu devamlı takip ettiğim, haber aldığım Paşam… kayboldu, günlerdir bulunamıyor. Aramızdaki aşka Hedefim Sensin filminin çekimleri esnasında siz de tanık olmuştunuz Plüto ve Atike.. şimdi de Paşa… bir insanı kaybetmek kadar acı verici… bu zor günlerde bu haberi almak kalbimi çok acıttı. Umarım bu zamanlarda ortaya çıkar.. yoksa…”

Son güncelleme: 08:58 - 16.04.2020