Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Ejder’i korku sardı (Gülperi 12. son bölüm izle)
Gülperi 12. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 12. son bölümde; Hasan ve Seyit her yerde Can'ı ararken, Gülperi ise Can'a ulaşmak için Ejder'in ahlaksız isteklerine boyun eğmek zorunda kalıyor. Kadir, Gülperi ve Ejder'in bulunduğu yere geliyor. Ejder, Kadir'e silah doğrultuyor ve ardından aralarında yaşanan mücadelede silah patlıyor. Peki Gülperi dizisi 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisi 12. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Kasım 2018 - 22:26

Gülperi 12. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 12. bölümde; Gülperi Ejder’in elinden kurtulmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Ejder Kadir’in gelmesi ile Gülperi’yi odaya kilitliyor. Cabbar’ın Can için kazdığı mezar heyecanı yükseltirken Can’ın gerçekten ölüp ölmediği merak konusu. Gülperi 13. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 12. bölüm özeti…

 

GÜLPERİ 12. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi Ejder’in bulunduğu yere gelir. Gülperi Can’ı görmek ister ama Ejder ona engel olur. Ejder’in elinden kaçmak için hamle yapar ama başaramaz. Bu sırada Hasan ve Seyit de Can’ı bulmak için Syit’in bulduğu adrese gelirler. Evde kimseler yoktur. Hasan Can’a seslenir. Ses seda çıkmaz. Hasan evde pasaportlar bulur. Bunlardan biri de Can’a aittir.

GÜLPERİ EJDER’İN YALAN SÖYLEDİĞİNİ ANLIYOR

Gülperi Ejder’e Can’ın nerede olduğunu sorar. Can için ne isterse yapacağını söyler. Ejder’in istediği şey Gülperi’ye sahip olmaktadır. Ejder’e Can’ın sesini duymak istediğini söyler. Ejder Cabbar’ı arar. Cabbar Ejder’e bir kaz olduğunu söyleyerek Can öldü başımız sağolsun der. Ejder şok olmuştur. Bu sırada Gülperi Can’ın sesini duymak istdiğini söyleyince Ejder Can’ın uyuduğunu söyler ama Gülperi inanmaz. Ejder’in elinden kurtulmak için hamle yapan Gülperi kaçmaya çalışır. Ejder onu yakalayarak odaya kilitler.

gulperi-yeni-bolum

CAN YAŞIYOR

Bu sırada Cabbar Can’ı gömmek için çukuru hazırlamıştır. Bedriye Can’ın tavşanı pembe burun ölünce bahçeye halası ile birlikte gömer. Cabbar Can’ı çukura koymak için hazırlanırken inanılmaz bir şey olmuştur. Can nefes almaktadır. Can yaşıyordur. Cabbar gözyaşlarına boğulur ve “Çok şükür” der.

EJDER’İ KORKU SARDI

Artemis hastaneden çıkmak için hazırlanırken Kadir, psikologdan onunla ilgili neler yapacaklarını öğrenir. Şeyma ise Artemis’e neler olduğunu anlatmasını ister. Artemis hiçbir şey anlatmaz. Gülperi kilitli kaldığı odada Ejder’e seslenir. Oğlunu görmek istediğini haykırır. Ejder, Cabbar’dan ses çıkmayınca iyice panikler. Bu sırada Gülperi’nin telefonu çalar. Arayan Hasan’dır. Ejder telefona cevap vermez.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

Hasan ve Seyit Can’ı bulmak için her yere bakar ama Can ortalarda yoktur. Cabbar ise Can’ın yaşadığını fark edince onu kucaklayarak yardım almak için birilerini bulmaya çalışır. Artemis hastaneden anne ve babası ile çıkarken akşam eve gelmeyeceğini. Onların seslerini duymak istemediğini ve kendisini babannesine bırakmalarını ister. Kadir onunla konuşmaya çalışsa da başaramaz.

CABBAR YARDIM İSTİYOR

Bedriye, Kadir’i arayarak annesini sorar. Ondan haber alamadıklarını söyler. Kadir de haberi olmadığını haber aldığında onu arayacağını söyler. Bu sırada Hasan Cabbar’ın telefonunu bulmuştur. Cabbar ise bir evin kapısına gelmiş içerdekilere “yardım edin” diye bağırır. Evdekiler dışarı çıkar. Cabbar onlara çocuğun kötü durumda olduğunu yardım etmelerini ister. Cabbar ve Can’ı içeri alırlar.

CABBAR’IN TELEFONU HASAN’DA

Hasan Can’ı ararken Cabbar’ın telefonu çalar. Arayan Ejder, Cabbar zannederek neden ses vermediğini, Can’a ne yaptığını sorar. Ejder’in sesini duyan Gülperi içerden Ejder’e seslenir. Hasan bu sırada Ejder’e telefonda Can’a ne yaptıklarını sorar ve onu öldüreceğini söyler. Cabbar’ın Can için kazdığı çukura giren Hasan deliler gibi toprağı eşeleyerek Can’a ulaşmaya çalışır. Can’ın öldüğünü sanan Hasan gözyaşlarına hakim olamaz kazmaya devam eder. Bu sırada Can’ın şapkasını bulur.

Son güncelleme: 22:47 - 03.12.2018