Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can, Gülperi’nin elinden alınıyor! Gülperi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Gülperi yeni bölüm (14. bölüm) fragmanı Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi yeni fragmanda; Can annesine sarılıp 'ben gitmem' diyor. Ama Yakup Ağa ile gitmek zorunda. Hasan ile Bedriye de çaresiz. Hasan dedesinin annesi ile söylediği sözlere aynı sertlikte cevap veriyor. Hasan ilk kez babasının yokluğunu bu kadar derinden hissediyor. İşte Gülperi 14.yeni bölüm fragmanı..
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Aralık 2018 - 23:02

Gülperi 14. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Can annesine kavuştu ama kulaklarının duymadığı ortaya çıkınca bir yıkım daha yaşandı. Kadir’in yardımı ile Can’ın tedavisine başlandı. Ama Şeyma, Gülperi’yi bitirmek için bambaşka bir planla geldi. İşte son bölüm özeti…

GÜLPERİ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi ve çocuklar Can’ın yanına giderler. Can’a seslenirler ama o tepki vermez. Can’ın yanına gittiklerinde Bedriye ondan af diler. Can konuşulanları duymamakytadır. Tepkisiz bir şekilde onlara bakmaktadır. Gülperi, Cana’a neden konuşmadığını sorar. Can kendisine bişey olduğunu duyamadığını söyler. Herkes şoke olur. Gülperi ve Hasan doktoru çağırmaya gider.

CAN’IN TEDAVİSİ İÇİN PARA GEREKİYOR

Doktorun yanına geldiklerinde Kadir’de onlarla beraber odaya girer. Doktor Can’ın neden duymadığını anlatır. Can’ın tekrar duyabilmesi için acilen tedaviye başlanması gereklidir. Ancak bir sorun vardır. Tedavi için yüklüce paraya ihtiyaç vardır. Kadir onlara yardım etmek ister. Hasan karşı çıksa da Kadir işlemleri başlatmak için gider.

gulperi

ARMAĞAN ŞEYMA’YA MÜJDELİ HABERİ VERİYOR

Hastanede Armağan Şeyma’ya Gülperi ile ilgili bir delil bulduğunu söyler. Can’ın odasına gelen Kadir işlemlerin tamam olduğunu tedavinin başlayacağını haber verir. Şeyma Armağan’dan aldığı haberi Yakup’a anlatır. Can’ın kaçırılmasında Gülperi’nin ihmali olduğunu mahkemeye kadar çocukları devlet korumasına aldıracaklarını söyler. Yakup çok sevinmiştir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

ARTEMİS HASAN’A DESTEK OLUYOR

Artemis Hasan’ı telefonla arar. Annesi ile babasının boşanacağını ona ihtiyacı olduğunu söyler. Bu sırada yanına gelen Sanem ise Hasan’a destek olmak için elinden ne gelirse yapacağını söyler. Bu sırada Artemis dışarıda onları görür. Bu sırada Gülperi Kadir’e yaptıkları için teşekkür eder. Artemis Hasan’a neler olduğunu sorar. Hasan kardeşinin duyamadığını söyler. Artemis Hasan’a sarılır ona destek olmaya çalışır. Artemis’e tedavi için gerekli parayı babasının verdiğini de söyler. Hasan Artemis’e kendisi ile ne konuşacağını sorar. Artemis kendi derdini anlatamaz.

“DAHA NE KADAR SAKLAYACAKSINIZ”

Şeyma ve Armağan hakime giderek çocukların annesinden alınması için gerekli evrakları verirler. Hakimden duruşma arasında karar vermesini isterler. Şeyma Yakup’u arayarak durumu bildirir. Bu sırada Kadir ve Artemis yemek için restorana girer. Yemekler geldiğinde Artemis daha ne kadar saklayacaklarını sorar ve ardından boşanıyorsunuz değil mi” der. Kadir bunu nerden öğrendiğini sorar. Artemis ise “sonucu değiştir miydi?” der. Kadir boşanma kararını açıklamaya çalışır. Ancak Artemis ona “Gülperi ile aranızda ne var” der. Kadir şoke olur. Kadir onunla arasında zannettiği gibi bir şey olmadığını söyler ve Gülperi ile olan geçmişini anlatır.

CAN’A YENİ DOĞUM GÜNÜ

Gülperi ve çocuklar Can’a yeni bir doğum günü için hazırlıklara başlar. Bu sırada Hasan’ın şişirdiği balon patlayınca Bedriye Can uyyanacak diyerek tepki gösterir. Hasan da “duymaz ki” der. Gülperi ikisine de yılmak yok diyerek moral vermeye çalışır. Doğum güne il gelen Gülperi’nin patronları olur. Can için pasta getirmişlerdir. Gülperi pastayı getirirken “İyi ki doğdun Can” sesleri odadaa çınlar ancak Can hiçbirini duymaz. Bu sırada Şeyma hakimin taleplerini kabul ettiği haberini Yakup’a iletir. Ertesi gün polis nezaretinde çocukları evlerinden alacaklardır.

Son güncelleme: 00:00 - 11.12.2018