Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 30. final bölümünde neler oldu? Gülperi’den şoke eden karar! (Gülperi 30. Final bölümü izle)
Gülperi 30. final bölümünde neler oldu? Gülperi’den şoke eden karar! (Gülperi 30. Final bölümü izle)
Gülperi 30. final bölümü Show TV tarafından bu akşam yayınlandı. Gülperi 30. final bölümünde; Islahevinde Cenk tarafından bıçaklanan Hasan ameliyata alınır. Gülperi Hasan'ın ameliyattan çıkmasını beklerken tatsız bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. İstanbul defterini kapatan Gülperi herkesi şoke eden bir karar alıyor. Gülperi'yi ikna etmeye çalışan çocuklar başarılı olamıyor. Gülperi çocuklarıyla İstanbul'dan uzakta yeni bir hayata başlıyor. Artemis ve Hasan'ın gizli planından haberdar olan Kadir ve Gülperi çocuklarının peşine düşerken onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Peki Gülperi 30. final bölümünde neler yaşandı? İşte Gülperi 30. final bölüm özeti...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Mayıs 2019 - 22:24

Gülperi 30. final bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 30. final bölümünde; Hasan’ın ameliyattan çıkmasını bekleyen Gülperi’nin Can’ın ortadan kaybolmasından haberi yoktur. Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye söyleyemeyen Kadir Can’ı bulmak için harekete geçiyor. Hasan’dan gelen iyi haberi alan Gülperi sevinmeye fırsat bulamadan Can’ın kaybolduğunu öğrenince büyük bir şok yaşıyor. Çocuklarıyla huzuru bulmak için önemli bir karar alan Gülperi İstanbul’u terk ederek Foça’ya yerleşiyor. Hasan ve Artemis’in planından habersiz son kez bir araya gelen Kadir ve Gülperi’yi hoş bir sürpriz bekliyor. Peki Gülperi 30. final bölümünde neler oldu?

GÜLPERİ FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Hasan tutuklanarak gözaltına alınıyor. Ertesi sabah nöbetçi mahkemeye çıkarılacak olan Hasan karakol nezarethanesinde bir gece kalmak zorundadır. Gülperi, Kadir’e Hasan'ın tutuklanma gerekçesini sorar. Kadir'in ondan gizli şekilde Eyüp'ün peşinden gittiğini ve Eyüp'ün itiraf videosunu bu yüzden polise servis ettiğini öğrenir. Gülperi şoke olur. Kadir’in kendisinden habersiz böyle bir şey yapabilmesini kabullenemez. Ancak Kadir’in de kendine göre gerekçeleri vardır.

ARTEMİS ŞEYMA İLE YÜZLEŞİYOR

Eyüp'ün ‘O videoyu annen çekip bana verdi' cümlesi kulağında çınlayan Artemis'in içi içini kemirmektedir. Artemis sonunda Şeyma ile yüzleşir, ve onun telefonunda videoyu bulur. Artemis bu korkunç gerçeği babasından çok fazla saklayamaz. Kadir bu gerçeği yaşanan hengamede daha fazla yıpranmaması için itiraf videosunu Şeyma'nın çektiği bilgisini Gülperi'den saklar.

GÜLPERİ’Yİ ŞOKE EDEN GERÇEK

Kadir hukuki yollardan Hasan'ı yatırmadan çıkarabileceğini düşünmektedir. Ancak sabah beklenmedik bir gelişme yaşanır. Hasan nöbetçi mahkeme tarafından bir sonraki mahkemesine kadar tutuklu yargılanmak üzere ıslahevine gönderilir. Hasan ıslahevine girer girmez darp edilir. Gülperi oğlunu ziyarete gittiğinde videoyu çeken, servis eden kişinin Şeyma olduğunu öğrenir. Kadir bu bilgiyi kendisinden gizleyen Kadir’e isyan eder.

HASAN BIÇAKLANIYOR

Hasan, Cenk'ten intikam almak için plan yapar. Kadir'in tek düşüncesi Hasan’ı ilk mahkemede özgürlüğüne kavuşturmaktır. Ancak bunu gerçekleştirebilmesi için Şeyma'nın itirafına ihtiyacı vardır. Bunun için Artemis ve Kadir Şeyma'dan videoyu kendisinin çektiğini itiraf etmesini isterler. Mahkeme günü gelir çatar. Hasan tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır, eşyasını toplayıp ıslahevinden çıkmaya hazırlanan Hasan ıslahevinde Cenk tarafından bıçaklanır.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

CAN ORTADAN KAYBOLUYOR

Hastaneye kaldırılan Hasan ameliyata alınır. Gülperi Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın ortadan kaybolduğundan habersizdir. Artemis ve Bedriye Can’ın kaybolduğunu önce Yakup’lara ardından da hastanede Gülperi ile birlikte bekleyen Kadir’e haber verirler.

KADİR CAN’IN KAYBOLDUĞUNU GÜLPERİ’YE SÖYLEMİYOR

Kadir, Hasan’ın yaşam savaşı verirken bu haberi Gülperi’ye söylemeye cesaret edemez. Yakup ve Kader Gülperi ile hastanede beklerken Kadir, Can’ı bulmak için harekete geçer. Bu sırada ameliyattan çıkan Hasan’ın durumunun iyi olduğunu öğrenen Gülperi rahatlar. Ancak, Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın ortadan kaybolduğunu öğrenen Gülperi büyük bir şok yaşar.

GÜLPER’DEN ŞOKE EDEN KARAR!

Can’ın bulunması, Gülperi’nin hayati bir karar almasına neden olur. Çocukları için en iyisinin İstanbul’dan uzaklaşmak olduğuna karar verir. İstanbul defteri artık kapanmıştır. Çocuklar Foça’ya yerleşmek isteyen Gülperi’yi bu kararından vazgeçirmek için her şeyi dener ancak Gülperi için geri dönüş yoktur.