Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi ne zaman? Gülperi dizisi yeni bölüm neden yok? 
Gülperi ne zaman? Gülperi dizisi yeni bölüm neden yok? 
Gülperi yeni bölüm ne zaman? bugün ekrana karşısına geçenler için popüler sorular arasında. Gülperi dizisinde Eyüp'ün yıllar sonra ortaya çıkması ile tüm dengeler değişti. Kadir gençlik aşkına doğru yürürken büyük hayal kırıklığı yaşıyor. İşte bu nedenle yeni bölüm merakla bekleniyor. Peki Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 11 Ocak 2019 - 16:12

Gülperi 17. bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Çünkü bu hafta yayın akışında Gülperi yeni bölüm yerine Mucize filmi görünüyor. Peki Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gülperi dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Dizinin yeni bölümü bu cuma yayınlanmayacak, hatta Ocak ayının 3. haftasında ekranda olacağına dair söylentiler var. Bu tarih de 25 Ocak cuma gününe denk geliyor.  Eyüp’ün ansızın Gülperi ve çocukların hayatına girmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Kapıcılık yapan Gülperi, Eyüp’ten ilk anda büyük tepki alıyor. Ama Taşkın ailesinin onlara yaptıklarını öğrenince karısının masumiyetini anlıyor. Gülperi kalbi Kadir ile doluyken çocukları için Eyüp’le bir kez daha evlenme kararı alıyor. Şimdi Gülperi bu kararın arkasında durabilecek mi? İşte onu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Fidan hamile olduğu haberini Kader’den alıyor. Bu Fidan için Taşkın ailesine ölene dek mahkum olmak demek.

SHOW TV YAYIN AKIŞI (11 OCAK 2019)

show-tv-yayin-akisi

GÜLPERİ YENİ BÖLÜMDE HANGİ SORULARA YANIT ARANACAK?

Eyüp'ün ansızın Gülperi ve çocukların hayatına girmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Kapıcılık yapan Gülperi, Eyüp'ten ilk anda büyük tepki alıyor. Ama Taşkın ailesinin onlara yaptıklarını öğrenince karısının masumiyetini anlıyor. Gülperi kalbi Kadir ile doluyken çocukları için Eyüp'le bir kez daha evlenme kararı alıyor. Şimdi Gülperi bu kararın arkasında durabilecek mi? İşte onu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Fidan hamile olduğu haberini Kader'den alıyor. Bu Fidan için Taşkın ailesine ölene dek mahkum olmak demek.

 

Son güncelleme: 09:29 - 26.02.2019