Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşah Saraçoğlu’nun oğlu Aslan Yentur sünnet oldu
Gülşah Saraçoğlu’nun oğlu Aslan Yentur sünnet oldu
 Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun oğlu Aslan Yentur'un sünnet düğünü Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti. Gülşah Saraçoğlu ve eski eşi Selçuk Yentur'u bu mutlu gününde yakın dostları yalnız bırakmadı.
Emre ÇEVİK
Magazin 22 Eylül 2017 - 08:47

Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun oğlu Aslan Yentur'un sünnet düğünü geçen akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti. Muazzez Ersoy, Aşkın Nur Yengi, Hande ve Erdinç Acar, Elif Karlı, Evrim Akın, Esra Erol, Simge Sağın, Bülent Serttaş ve eşi Selvi Serttaş, Özlem Yıldız, Utku Uysal, Seda Üren başarılı modacı Gülşah Saraçoğlu’nun düğün davetine katılan ünlü isimler oldular.
gulsahsaracoglu2017
Gülşah Saraçoğlu oğlunun sünnet düğününe kendi atölyesinin hazırladığı kıyafetle katıldı, kıyafetinin çok gösterişli ve güzel olduğunu söyleyen basın mensuplarına Saraçoğlu, “Beyazlar içinde bir sünnet annesi olmak istemedim, 25 kilo verince balık modeli bir kıyafet hazırladım; böyle şatafatlı giyinmek ruhumda var” dedi.