Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gwyneth Paltrow kızı Apple’ın 14. yaşını kutladı
Gwyneth Paltrow kızı Apple’ın 14. yaşını kutladı
Anneler gününde paylaştığı ve hamile olduğu dönemde çekilmiş olan çıplak fotoğrafıyla gündeme gelen oyuncu Gwyneth Paltrow bu defa kızının doğum gününü kutladı.
Magazin 15 Mayıs 2018 - 09:43

Sosyal medya hesabından keyifli paylaşımlara imza atan ancak özel hayatına dair detayları paylaşmak konusunda ketum davrandığı görülen 45 yaşındaki oyuncu Gwyneth Paltrow, anneler gününde yaptığı çarpıcı paylaşımın ardından bu defa 14 yaşına basan kızı Apple’ın doğum gününü kutladı. Chris Martin’le olan evliliğinden dünyaya getirdiği kızı Apple Martin’in doğum gününü son derece özel satırlarla kutlayan Gwyneth nasıl bir anne olduğunu da gözler önüne serdi. İşte Paltrow’un 14 yaşına giren kızı için yazdığı o satırlar ve paylaştığı fotoğraf:

apple

“Doğum günün kutlu olsun canım. Bana her gün Noel sabahı gibi hissettiriyorsun. Sen her yerde, güzel (içte ve dışta) genç bir kadın, canlı ve neşelisin… Sen inanılmaz bir düşünür ve şarkı yazarısın. 14 yaşına rağmen hala benimle takıldığın için teşekkürler”

Son güncelleme: 10:08 - 15.05.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.