Sözcü Plus Giriş

Hadise, RTÜK’ün internete müdahale edecek olmasına tepki gösterdi

Geride bıraktığımız günlerde meclisten geçirilen torba yasa içerisinde bulunan internetle ilgili madde şimdilerde yoğun bir şekilde eleştiriliyor. RTÜK'e internet üzerinden video yayını yapan sitelere müdahale yetkisi tanıyan yasaya bir tepki de Hadise'den geldi.

Güncellenme: 11:04, 08/02/2018
Hadise, RTÜK’ün internete müdahale edecek olmasına tepki gösterdi

Adnan Oktar’ın internet üzerinden yaptığı yayınları kontrol altına almak için çıkarıldığı söylense de RTÜK’e internet yayınların müdahale yetkisi tanıyan kanun tartışılmaya devam ediyor. Farklı seslerin duyulmasını sağlayan bir mecra olan internete yasak getireceği düşünülen bu yasaya tepki gösteren Hadise, takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı. Daha önce de klibinin müstehcen bulan RTÜK’e tepkisini gösteren şarkıcının kısa süre içerisinde bu kurumla ikinci defa karşı karşıya gelmesi takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı. Hadise yaşananları; ‘Yasaklar, sansürler ve engeller’ olarak tanımladı. İşte Hadise’nin konuyla ilgili attığı o tweet:

hadise-1İlginizi ÇekebilirHadise'nin 'Kadın olarak boyun eğmeyeceğim' tepkisi gösterdiHadise'nin 'Kadın olarak boyun eğmeyeceğim' tepkisi gösterdi

 

İlginizi ÇekebilirHadise'den çok sert erotik yanıtıHadise'den çok sert erotik yanıtı

 

Yayınlanma Tarihi:09:25,