Halka yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İlk bölümde neler oldu? (Halka 1. bölüm izle)

Halka dizisinin ilk bölümünün ardından Halka 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İki genç adamın intikamını konu eden Halka 1. ilk bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Bu genç adamlar Cihangir ve Kaan. Yayınlanan ilk bölümde; İlhan Tepeli'ye karşı harekete geçen polis ekipleri Kaan adındaki bu genci kullanmak istiyor. Cihangir ise İlhan'ın oğlu ama öz oğlu değil. Üstelik İlhan'ın babasının katili olduğuna dair bir istihbarat alıyor. İşte iki gencin intikam savaşı böyle başlıyor. Peki Halka ilk bölümde başka neler yaşandı? Halka 2. Yeni bölüm fragmanı haberimizin içerisinde yer alıyor! İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Halka yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İlk bölümde neler oldu? (Halka 1. bölüm izle)

HALKA 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Halka TRT1'de bu akşam başladı. Halka ilk bölümde; Kaan babasının katilinden öç almak için polisle işbirliği yapıyor. Babasının katili İlhan’a karşı vereceği savaşta yalnız da değil. Ama bunu sonraki bölümlerde görülecek. Çünkü İlhan’ın evlatlık oğlu Cihangir de gerçekleri öğrenince harekete geçecek. Bir de Müjde var. Müjde İlhan’ın adamlarından eski tetikçi İskender’in kızı. Polis bu suç örgütünü çökertmek için hamlesini yapıyor. Halka 2. Yeni bölüm fragmanı geldi! Haberimizden Halka 1. İlk bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HALKA İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Kaan’ın babası öldürülüyor.Polis ona babasının intikamını alma imkanı tanıyor. Babasını öldüren adamın yanında çalışmasını ve onu alt etmesini istiyor. Kaan istihbarat sağlayarak babasının intikamını alacak ve cezaevinden çıkacak. Bu adam İlhan Tepeli. Bu adamın bir de Cihangir adında bir oğlu var.

Kaan’a teklif Cemal komiser ve polis Bahar’dan aracılığı ile ediliyor. Bahar, Kaan’a verilen görevden dolayı rahatsız. Cemal Amir Kaan’a bir şans daha vermek istiyor. Kaan’ın teklif hemen kabul etmemesi Cemal’in takdirini kazanmasına sebep oluyor.

HALKA İLK BÖLÜM İZLE

MÜJDE İLE CİHANGİR KARŞILAŞIYOR

İlhan Tepeli’nin adamlarından İskender Akay’ın kızı Müjde sürpriz bir şekilde Cihangir ile karşılaşıyor. Ayrıca Cihangir nişanlısı İrem ile sorunlar yaşıyor. Cihangir’in onunla ilgilenmemesinden şikayet ediyor. Cihangir konuşmaya çalışsa da İrem’in onu dinlemeye pek niyeti yok.

halka-yeni-fragman

BAHAR, KAAN’A KARŞI

Emniyet Müdürü, Cemil’i izleyip raporlaması için Bahar ile konuşuyor. Bahar, Kaan’ın içeriden çıkarılması fikrine yanaşmadığını anlatıyor. Müdür, Cemal’i rahat bırakmasını ve bu işi becerip beceremediğini görmek istiyor.

CİHARGİR HAYATININ GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Cihangir’in eline gizli bir görüntü geçiyor. Bu görüntülerde gerçek babasından söz ediliyor ve babasının İlhan’ın öldürdüğü söyleniyor. Görüntülerde İskender’in fotoğrafı da geçiyor. Hatta Cihangir’e babanın katiline baba diyorsun deniyor.

halka-dizi-izle

KAAN’IN TEK ŞARTI VAR

Kaan Cemil ve Bahar’dan sadece annesi ile ilgili bir istekte buluyor. Annesi Hümeyra’nın biraz değişik olduğunu söylüyor. Hümeyra oğlunun bir kumpasa kurban gittiğine inanıyor. Kaan annesine gerçeği söylemek istiyor.

İSKENDER İLHAN’A SAVAŞ AÇIYOR

İskender önce İlhan’a kafa tutuyor sonra da Cihangir’e onunla işbirliği yapması için teklifte bulunuyo. Cihangir onu tersliyor ama kartını da alıyor. Cihangir, Müjge’nin İskender’in kızı olduğunu öğrenince onu takibe aldırıyor.

Halka 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İlginizi Çekebilir Halka 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!