Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande’den jet yalanlama
Hande’den jet yalanlama
Geride bıraktığımız mayıs ayında yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu oyuncu Mert Fırat'tan ayrılan oyuncu Hande Doğandemir, hakkında çıkan aşk haberlerine isyan etti.
Magazin 9 Temmuz 2018 - 11:07

Mert Fırat’tan ayrıldıktan sonra pek ortalarda görünmeyen Hande Doğandemir geride bıraktığımız akşam arkadaşlarıyla birlikte çıktığı bir yemekte görüntülendi. Maslak tarafında bir mekanda yemek yiyen ve çıkışta ‘Arkadaşlarla yemek yiyoruz’ şeklinde bir açıklamaya imza atan Doğandemir, kendisine eşlik eden grup hakkında bilgi vermedi.

hande-dogandemir

MİMARLA AŞK YAŞIYOR İDDİASI

Oyuncu hakkında, bilgi vermediği geceyle ilgili olarak yeni bir ilişkiye başladığına dair haber yapıldı. Hatta masadaki erkeklerden biri olan Mimar Taha Efe Kesgün’le ilişkisi olduğu da iddia edildi. Doğandemir, hakkında yapılan bu aşk haberiyle ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve haberleri yalanladı. İşte Doğandemir’in o açıklaması: “Bugün özel hayatımla ilgili hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Hiçbir gerçeklik payı olmadan yapılan bu haberlere karşı kırgınlığımı bir kez daha belirtip,gündemi gereksiz yere meşgul etmemenizi gazeteci arkadaşlarımızdan tüm içtenliğimle rica ediyorum.”

hande-dogandemir-ic