Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hekimoğlu 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu 7. son bölüm izle
Hekimoğlu 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu 7. son bölüm izle
Hekimoğlu dizisinin bu akşam 8. bölümü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde;İpek, Hekimoğlu’nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ve İpek, Hekimoğlu’nun bir hafta ağrı kesici içmemesine karşın bir ay poliklinik görevi yapmaması konusunda iddiaya girerler. İşte Hekimoğlu 8. yeni bölüm fragmanı ve Hekimoğlu 7. son bölüm izleme ekranı.
Magazin 11 Şubat 2020 - 23:01

Kanal D ekranlarında her Salı akşamı yayınlanan Hekimoğlu dizisinin bu hafta 7. bölümü ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu akşamki son bölümünde, Ateş, geç kalan Mehmet Ali'yi polikliniğe kendi yerine yollar. Hasta Mehmet Ali'yi Hekimoğlu sanarak davranışlarını İpek'e şikayet eder. İşte Hekimoğlu 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

HEKİMOĞLU 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADI

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM FRAGMANI

HEKİMOĞLU 7. SON BÖLÜM İZLE

HEKİMOĞLU 7.BÖLÜM ÖZETİ

Hekimoğlu ve İpek arasındaki iddia nelere mal olacaktır?

16 yaşında bir çocuk, hemolitik anemi bulgusuyla Valide Atik Araştırma Hastanesine yatırılır. İpek, Hekimoğlu'nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ve İpek, Hekimoğlu'nun bir hafta ağrı kesici içmemesine karşın bir ay poliklinik görevi yapmaması konusunda iddiaya girerler.

Ateş, geç kalan Mehmet Ali'yi polikliniğe kendi yerine yollar. Hasta Mehmet Ali'yi Hekimoğlu sanarak davranışlarını İpek'e şikayet eder.

Son güncelleme: 00:15 - 12.02.2020