Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Biz dün hocayla çıktık… (Hekimoğlu 8. son bölüm izle)
Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Biz dün hocayla çıktık… (Hekimoğlu 8. son bölüm izle)
Hekimoğlu dizisinin 8. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Hekimoğlu son bölümünde, Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler. Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider. İşte Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı ve 8. son bölüm izleme ekranı...
Magazin 18 Şubat 2020 - 21:53

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu’nun 8. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu. Son bölümün ardından Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk'ün ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? İşte Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası…

HEKİMOĞLU 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM FRAGMANI

HEKİMOĞLU 8. SON BÖLÜM İZLE

HEKİMOĞLU 8. BÖLÜM ÖZETİ

Hekimoğlu'nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler. Oysa Orhan'ın Hekimoğlu'ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep'le gider.

Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk'ün ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu'na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır?

At yarışı, gerçekten de Zeynep'in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

Son güncelleme: 08:02 - 19.02.2020