Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 34. son bölüm izle…
Hercai 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 34. son bölüm izle…
Hercai 34. bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Hercai son bölümde; Annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Miran, aldığı intikamın bir yalan üzerine kurulu olduğuna emin olur. Hercai 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Hercai 34. bölüm izleme linki...
Magazin 28 Şubat 2020 - 22:25

Hercai 34. bölümü ATV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Son bölümde; Nasuh’un, Dilşah’a yardım eli uzatmadığını öğrenen Hazar otuz sene sonra öğrendiği bu gerçekle yıkılır ve babasının geçmişte yaptığı hatanın bedelini ödeyen Dilşah’ın ölümü için kendini suçlar.

HERCAİ 35. YENİ BÖLÜM FRAGMAN


HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HERCAİ 34. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Henüz Reyyan’a yaptıklarının vicdan muhakemesini tamamlayamamışken bir de bu gerçeklerin ağırlığı altında ezilen Miran zor da olsa Reyyan’a gidebileceğini söyler. Sevdiği adamın kurdukları hayatın gerçeklerini kabullenememesi sonunda Reyyan’ı çileden çıkartır.

Ne yaşanmış olursa olsun aşklarının yaşanan tüm olaylardan daha güçlü olduğunu haykıran Reyyan acaba Miran’ı hapsolduğu vicdan muhakemesinden kurtarabilecek midir? Yalanlarla kirletilmiş doğruların gölgesinde daha fazla yaşamak istemeyen Hazar ve Miran, her şeye rağmen gerçeği öğrenmek için çıktıkları yolda bir zafer daha kazanır. İkilinin zaferi Azize’nin imparatorluğunun yıkılmasına neden olurken, Nasuh’un itirafı Şadoğlu ailesindeki tüm dengeleri değiştirir.

Son güncelleme: 11:29 - 08.03.2020