Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza aşkı devam mı ediyor?
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza aşkı devam mı ediyor?
Demet Şener'i Edvina Sponza ile aldattığı ileri sürülen İbrahim Kutluay'dan şaşırtan bir atak geldi. Kutluay, Şener ile Sponza arasındaki davaya müdahillik talebinde bulundu
Magazin 22 Mart 2018 - 11:23

Ömercan ALTAY

2005’te Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenip 11 yıllık evliliklerini İrem ve Ömer adında iki çocukla taçlandıran Demet Şener ile İbrahim Kutluay, geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Boşanmanın sebebi ise İbrahim Kutluay’ın eski manken ve model Demet Şener’i aldatması olarak iddia edilmişti.

demetseneribrahimkutluayedvinasponza

İBRAHİM KUTLUAY YASAK AŞK YAŞADIĞI EDVİNA SPONZA İLE BİRLİKTE Mİ?

Demet Şener'in Edvina Sponza'ya zina sebebiyle açtığı davada önemli bir gelişme yaşandı. İbrahim Kutluay, İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen davaya müdahillik talebinde bulunarak yayın yasağı istedi. Bu davada Edvina Sponza defelarca yayın yasağı talep etmiş ancak bu talepleri reddedilmişti. Yaşanan bu gelişme İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın ilişkisinin devam ettiğini akıllara getirdi.
demetsener
ibrahimkutluay

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza

Son güncelleme: 11:37 - 22.03.2018