Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu dizisinin konusu ve oyuncuları Kim kimdir? İşte yeni diziye dair merak ettikleriniz…
İnsanlık Suçu dizisinin konusu ve oyuncuları Kim kimdir? İşte yeni diziye dair merak ettikleriniz…
Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. İnsanlık suçu... İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Başrollerinde Kaan Yıldırım, Gizem Karaca'nın yer aldığı yapımın büyük ilgi görmesi bekleniyor. İşte İnsanlık Suçu 1. bölüm fragmanı ve diziye dair merak edilen her şey...
Magazin 31 Mart 2018 - 11:09

Televizyon ekranları yeni bir diziyle tanışıyor. İnsanlık Suçu bu akşam Kanal D’de başlıyor! İnsanlık Suçu’nun baş rolleinde Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca var. İşte dizinin tüm oyuncu kadrosu, dizi hakkında bilinmeyenler ve İnsanlık Suçu ilk bölüm fragmanı haberimizde…

insanliksucu2

İnsanlık Suçu bu akşam Kanal D’de başlıyor. İşte diziye dair merak ettikleriniz konusu oyuncuları ve künyesi…

İNSANLIK SUÇU KONUSU VE OUNCULARI

Adana'nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal'in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal'e İstanbul'da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal'i derinden sarsar.

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir'in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal'in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami'den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal'in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır.

insanliksucu3

İstanbul'da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna'ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal'in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

insanliksucu1

Yapım: Pastel Film

Yapımcı: Efe İrvül

Yönetmen: Barış Yöş

Senaryo: Can Sinan

Müzik: Sound

Sanat Yönetmeni: Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni: Ali Aslan

Cast direktörü: Yelda Gürkan

insanlik-sucu-oyunculari

OYUNCULAR:

Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)

kaanyildirim

Kaan Yıldırım
Cemal Gökdemir

25 yaşında, yakışıklı bir gençtir. Erken yaşta çalışmaya başlamış ve maddi sıkıntılara babasının hastalığı da eklenince liseden sonra okuyamamıştır. Adana'nın iyi restaurantlarından birinde garsonluk yapmaktadır. Zenginliğe ve lükse karşı farkında olmadığı bir zaafı vardır. Babasının ölümünün ardından ortaya çıkan zengin amcasının yaptığı teklifle, hayatı bir anda değişecektir.

gizemkaraca

Gizem Karaca
Suna Değirmenci

23 yaşında narin, kırılgan ve zarif bir genç kızdır. Alçakgönüllü ve sevecen biridir. İyi koşullarda büyüyen Suna, babasının iflası ve ardından kaçıp gitmesiyle büyük bir travma geçirmiştir. Bu süreçte yanlarında olan Sami'yi bir baba gibi kabullenmiştir. Annesi Cavidan'ın bitmeyen istekleri nedeniyle, Sami'nin oğlu Gökhan'la olan ilişkisini kesememektedir.

ahmetmumtaztaylan

Ahmet Mümtaz Taylan
Sami Gökdemir

İlerleyen yaşına rağmen duruşu, giyinişi, tavırları ve konuşması ile hâlâ yakışıklı ve etkileyici bir adamdır. Kardeşi Asaf'ın, yaptığı kötülüğü unutamayan Sami, yıllarca bu yürek yarasıyla yaşamıştır. Tatlı sert yönleri olsa da çoğunlukla bunu göstermez, sert ve acımasız bir ifadeye sahiptir.

melikeipekyalova

Melike İpek Yalova
Cevher Akışık

Fakir bir ailenin çocuğu olan 20 yaşındaki Cevher, oldukça çekici bir kızdır. Kazandığı paranın büyük kısmını eve harcamaktadır. Kendi sonunun da erken ölen annesine benzeyeceğinden korkmaktadır. Azimli, kararlı ve güçlü bir genç kızdır.

serkaytutuncu

Serkay Tütüncü
Gökhan Gökdemir

Gökhan 24 yaşında, yakışıklı bir gençtir. En iyi okullarda okumuştur ve mezun olur olmaz babasının şirketinde işe başlamıştır. Büyük iş adamı Sami Gökdemir'in biricik oğlu Gökhan, babasından korktuğu için nişanlısı Suna'yla olan beraberliğini bitirememektedir.

lacinceylan

Laçin Ceylan
Hülya Gökdemir

İşçi bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş, muhafazakâr aile kuralları içerisinde büyümüştür. Başarılı bir tekstilcinin oğlu olan Asaf ile evlidir. Ailesi tarafından reddedilen Asaf'la beraber yeni bir hayat kurmak için çok mücadele etmiş, zor koşullar altında çocuklarını büyütmeye çalışmış, onlara kol kanat germiş, müşfik bir anne olmuştur.

denizugur

Deniz Uğur
Emel Gökdemir

Bursalı tüccar bir ailenin kızı olan Emel, Sami'nin eşidir. Son derece hoş ve bakımlı bir kadındır. Oğlu Gökhan'ı fazlasıyla şımartan Emel, Mine'yi kendisine benzetmeye çalışmıştır. Bu nedenle kızıyla yaşadığı sürtüşmeler hiç bitmez. Ailesinden başka kimseyi gözü görmeyen, bencil, bir o kadar da hırslı bir kadındır.

cankataydos

Cankat Aydos
Selim Durak

25 yaşında, sempatik görünümlü bir gençtir. Yetiştirme yurdunda büyümüş, annesini ve babasını hiç tanımamıştır. Kendini bildi bileli çalışan Selim, tüm olumsuzluklara rağmen hırsından, azminden ve hayallerinden hiç vazgeçmemiştir. En yakın arkadaşı Cemal'le birlikte Adana'nın iyi restoranlarından birinde valelik yaparak para kazanan Selim, kendi yaşında olan zengin gençlerin yaşamlarına özenmektedir.

cansudagdelen

Cansu Dağdelen
Esra Gökdemir

Güzel ve masum bir kızdır. İlk görüşte dikkat çekecek bir cazibesi vardır. Fakir bir ailenin küçük çocuğu olan Esra, maddi sıkıntılarla büyümüş ve okumayı çok istemesine rağmen liseden sonra okuyamamıştır. En büyük hayali kendisini seven bir adamla evlenmek ve mutlu bir yuva kurmaktır.

Adana'da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal'in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu” başlıyor!

İnsanlık Suçu 1. Bölüm Özeti

Adana'nın fakir mahallelerinden birinde yokluk ve sıkıntı içinde yaşayan Cemal'in hayatı, uzun süredir hasta olan babasının ölümüyle bir anda değişir. Babası son nefesini vermeden önce ona zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Daha önce varlığından bile haberi olmadığı amcası Sami Gökdemir cenazeye gelerek sadece Cemal'in kafasındaki soruların cevabını vermekle kalmaz aynı zamanda onu İstanbul'a davet ederek sahip oldukları zenginlikten pay da vaat eder.

İNSANLIK SUÇU 1. BÖLÜM FRAGMANI