İstanbullu Gelin 31. bölüm 2. fragmanı da geldi! Esma: Sadece kalbini dinle! İstanbullu Gelin 30. bölüm izle

İstanbullu Gelin'in 31. bölüm 2. fragmanı da geldi! Yeni fragmanda Esma'nın hayat nasihati en çok ilgi gören bölümlerden biri oldu. Y,ne Süreyya'nınaldığı hediye konuşulan bir diğer sahneydi. . İşte İstanbullu Gelin 30. bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler.

İstanbullu Gelin 31. bölüm 2. fragmanı da geldi! Esma: Sadece kalbini dinle! İstanbullu Gelin 30. bölüm izle

Star TV’nin en sevilen dizilerinden ve başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’İn paylaştığı İstanbullu Gelin 31. 2. fragmanı yeni yılı kutlama yemeği ile başlıyor. Faruk sen bir hayal kahramanısın ve ben çok şanslıyım’ cümlesi fragmanın öne çıkan sekanslarından biri oluyor. İstanbullu Gelin’in yeni 31. bölüm fragmanı ve 30. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz.

istanbullu31-2-1

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Konakta birlikte yenen yemek ve Esma’nın piyanosu eşliğinde söylenen şarkı yeni bölümün son derece sıcak bir atmosferde geçeceğini de gösteriyor. Faruk ve Süreyya arasındaki sıcak diyaloglar ve ev halkının samimi yılbaşı kutlamaları yine fragmana damga vuruyor..

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Süreyya'dan gelen bir haber Faruk'un sevinçten havalara uçmasına sebep olur.
Bir süredir tehlikeli sularda yüzen Fikret hiç beklemediği yerden gelen bir darbe ile köşeye sıkışır. Süreyya'dan gelen bir haber Faruk'un sevinçten havalara uçmasına sebep olur. Öğrendiği bilgiyle deliye dönen Emir'in yaptığı hamle herkesin yüreğini ağzına getirir. Can derinlerdeki duyguları ile ilgili hiç istemeyeceği biriyle yüzleşmek zorunda kalır. Esma Ve Garip önlerinde başlayan yeni sürecin tadını çıkarmaktadırlar. Ancak bilmedikleri şey, sürpriz bir isim tarafından fark edilecek olmalarıdır.

İSTANBULLU GELİN 30. BÖLÜM İZLE

istanbullu31-4

istanbullu31-2-1

İŞTE 31. BÖLÜM 2. FRAGMANI


 

Konakta yılbaşı heyecanı! İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 29. son bölüm izle! İlginizi Çekebilir Konakta yılbaşı heyecanı! İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 29. son bölüm izle!