Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 42. bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 41. bölüm izle! Faruk’a Osman şoku!
İstanbullu Gelin 42. bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 41. bölüm izle! Faruk’a Osman şoku!
Star TV'nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin 42. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm büyük bir heyecana gebe gibi görünüyor. Yeni fragmanda eğlenceli düğün herkesin moralini yerine getirecek gibi olsa da gerçekler farklı oluyor. Osman'la Faruk arasındaki 'Süreyya' konusu tüm izleyenleri çok şaşırtacak. İstanbullu Gelin 41. bölüm izleme linki de haberimizde.
Magazin 20 Mart 2018 - 08:46

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’İn paylaştığı dizinin İstanbullu Gelin 42. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda şok eden olaylar yaşanıyor. Adem’İn kazası herkesi heyecanlandıracak. Senem ve Akif evliliklerinin tadını çıkarabilecek mi? İşte tüm bu soruların yanıtı ve İstanbullu Gelin 41. bölüm izleme linki haberimizde…

istanbullugelin42

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akif ve Senem Nikaha Hazır

Adem, annesinin ondan yıllardır sakladığı sırrın buhranı içerisindedir. Bu gerçeği hazmetmesi kolay olmayacaktır. Garip geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılır, bu durum Esma ile Garip'in ilişkisini Süreyya ve Faruk'un sorgulamasına neden olacaktır. Akif ve Senem nikaha hazırdır, Süreyya'nın hazırladığı bekarlığa vedada ise beklenmeyen olaylar yaşanacaktır.

istanbullugelin42-3

İpek ve Fikret arasındaki ilişki Erhan'ın gelişi ile başka bir krize dönüşür. Adem'in Reyhan ile yüzleşmesi kendisi ile ilgili bir çok şeyi sorgulamasına ve bir karar almasına neden olacaktır.

İSTANBULLU GELİN 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

istanbullugelin42-4

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE