Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 43. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 43. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı İstanbullu Gelin 43. bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda ekip tekrar toplanıyor. Faruk, kaza sonrası Adem'in evine gidiyor ve ikili arasındaki buzlar eriyor. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar ve İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki haberimizde...
Magazin 30 Mart 2018 - 07:47

İstanbullu Gelin 43. bölüm 2. fragmanı geldi! Star TV’nin en sevilen yapımlarından biri olan dizinin bu bölümünde erkekler felekten bir gün çalıyorlar. Adem ve Faruk barışarak ortamı yumuşatıyor ve konağın erkekleri tekrar bir araya geliyor. İşte İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler…

istanbullugelin43-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk ve Osman için yüzleşme kaçınılmazdır!

Adem'in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Mektubun Faruk, Esma ve Süreyya arasında sır olarak saklanmış olması diğerlerinin tepkisine neden olur. Fikret için ise artık dengeler tamamen değişmiştir. Osman ve Burcu'nun konuşmasına istemeden şahit olan Faruk duyduklarından dolayı büyük hayal kırıklığı içerisindedir. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir'le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Süreyya ile Dilara'nın arkadaşlığı sınavda!

Faruk, Fikret'in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir. Adem'in annesi ile görüşmeyi reddetmesi Reyhan'ın Boranlara karşı öfkesini yükseltir. Süreyya ile Dilara'nın arkadaşlığı ise hala sınavdadır. Süreyya, Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Süreyya İpek, Esra üzerinden kurduğu planı işletir ve amacına bir adım daha yaklaşır. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir haber ile karşı karşıya kalacaktır.

istanbullugelin43-2-1

İSTANBULLU GELİN 43. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE