İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı yayında! Faruk gelen telefonla şok oluyor!

İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına geçti. Faruk'un şok kararı sonrası Esma, Adem varsa Garip de var şarkıtını getiriyor. Yayınlanan yeni fragmanda; Faruk, Adem yüzünden ailesi ile ters düşüyor. Fikret, Adem'den hesap soruyor. O sırada arbede yaşanıyor ve bir bıçak görülüyor. Faruk aldığı telefonla kardeşinin hayati tehlikesinin olduğunu öğreniyor. İşte İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı...

İSTANBULLU GELİN 64. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME


İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA NELER YAŞANIYOR?

İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanı Star TV’de ekrana geldi. Boranlar evlerine dönüyor ve Faruk, Okan’a ortaklık teklif ediyor. Konakta bir davet veriyor Boranlar ve Adem de geliyor. Kapıda onu Dilara karşılıyor. Adem, hemen ‘olay çıkarmaya gelmedim, davetliyim’ diyor. İstanbullu Gelin 64. bölümden ilk görüntülerde Boranlar davet sonrası sabah masada buluşuyor. Faruk, Adem’e şirkette yer verdiği için Esma Hanım da eğer Adem olacaksa kendi payını Garip’e vereceğini söylüyor. Faruk ve Fikret bu kararı büyük gerginlikle karşılıyor. İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm fragmanında ise; Faruk’un işleri toparlama planı ters tepiyor. Esma gibi Fikret de bu kararı kabul edemiyor. Peki son bölümde neler yaşanmıştı?

istanbullu-gelin

İSTANBULLU GELİN 63. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Boranlar Adem'in şaşırtan hamlesi ile evlerine dönüyor. Davullu zurnalı karşılama ile evlerine geliyorlar. Kapıda onları Garip karşılıyor. Osman, Fikret ve Faruk gerilse de evin kadınları bu sürpriz çok seviniyor. Esma yıllar önce Garip'le o kapıda ayrıldıkları günü hatırlıyor. Esma ile Garip aynı kapıda buluşuyorlar. Esma ‘bugün çok güneşli bir gün' diyor. Süreyya Garip'e ‘bu ne güzel sürpriz' diyor. Garip ise asıl sürprizin evde olduğunu söylüyor. Esma gözleri kapalı şekilde eve giriyor. Gözlerini açtığında evdeki eşyaların yerli yerinde durduğunu görüyor. Garip tüm ev eşyalarını icradan satın alıp saklıyor. Ve ev hediyesi olarak Boranlar için konağa yerleştiriyor. Faruk maddi olarak karşılığını ödemek istiyor. Ama Garip, Esma'yı mutlu etmekten men edilmek istemiyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ÜLFET'İN VEDASI

Ülfet'in gidişi Güneş'i darmaduman ediyor. Ülfet'in gittiği günü düşünüyor. O gün Ülfet'e ‘neden yaptın' diye hesap soruyor. Güneş Boranlar'ı suçluyor. Ülfet polislere aradığını söylüyor ve son kalan vakitlerini azarla geçirmek istemiyor. Güneş'in Ülfet'in başına gelenlerde yanında olduğu da ortaya çıkıyor. Ülfet, Güneş'e ailesini bıraktığını söyleyerek markasına teslim ediyor. Güneş kendini toparlıyor ve çalışanlarla ciddi bir konuşma yapıyor.

Aslı Enver kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Aslı Enver kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

ADEM GÜNEŞ'E GİDİYOR

Adem, Güneş'i ziyaret ediyor. Güneş, Adem'i son yaşananlardan dolayı sinirle karşılıyor. Adem randevularını unuttuğu için Güneş'ten özür diliyor. Dilara'nın ona yalan söylediğini ve bir çocuğu olacağını söylüyor. Ve anın ne kadar önemli olduğunu anlatıyor. Güneş yumuşamaya başlıyor. Adem evden ayrıldığını ve evi de gerçek sahiplerine verdiğini de söylüyor. Artık kendine ait bir yerde yaşamak istediğini ve geçmişinin karanlık gölgelerinden bunaldığını anlatıyor. Güneş, Adem'e evinin anahtarını veriyor.