Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özgür gerçeği ortaya çıkıyor! İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, işte gelişmeler…
Özgür gerçeği ortaya çıkıyor! İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, işte gelişmeler…
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin'in yeni bölüm fragmanında; Okan Özgür ile konuştuğunu ve yaşananların kaza olduğunu söylüyor. Süreyya Özgür'ü hastanede hastaneye götürüyor. Boran kardeşler el ele veriyor. Esma, Garip ile muhteşem bir gün geçiriyor ve huzuru yakalıyor. Ayrıca İpek ile Süreyya arasındaki bağ daha da kuvvetleniyor. İşte İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 19 Mart 2019 - 22:20

İSTANBULLU GELİN 77. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 76. BÖLÜM ÖZETİ…

Faruk yanlışlıkla asistanı Özgür’e mesaj atıyor. Aslında Süreyya’ya atmak istediği bu mesaj Özgür’ün Faruk ile ilgili hislerini alevlendiriyor. Faruk hata yaptığını anladığında durumu Özgür’e izah etmek için yanına gidiyor. Ama Özgür mesajın mutluluğu ile Faruk’u öpüyor. O sırada otele gelip Faruk’a sürpriz yapmak isteyen Süreyya da onları görüyor. Süreyya gördüğü manzara karşısında adeta şok geçiriyor. Faruk da aslında benzer bir şok yaşıyor. Hem Özgür’ün onu öpmesine hem de Süreyya’nın onları görmesine inanamıyor.

Ama daha bu şoku atlatamadan Süreyya’ya bir açıklama yapması gerekiyor. Süreyya elleri titreye titreye istiyor bu açıklamayı. Faruk olanları anlatıyor. Ama Süreyya bir mesajla kocasının dudaklarına yapışan bu kızın neyden yüz bulduğunu anlamak istiyor. İşte ipler de burada kopuyor. Faruk, Süreyya kadar şaşkın olduğunu ve asla onu aldatmayacağını anlatmaya çalışıyor. Faruk, Süreyya’nın ona inanmamasına da öfkeleniyor. Ama Süreyya onu anlayacak durumda değil. Sadece durumu sindirmeye çalışıyor. Esma Sultan da Faruk’un Süreyya’dan özür dileyişini duyuyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ADEM VE FİKRET İÇİN YENİ SAYFALAR

İpek ve Fikret için yeni açılan sayfa aynı sevinçle yazılmaya devam ediyor. Yeniden evlenen her şeye en baştan başlayan çift adeta balayını da yeniden yaşıyor. Bu sırada Adem de Dilara ile olan sorunlarını çözmek için ilk adımı atmıştı. Sıra şimdi Güneş’i ailesi ile tanıştırmaya geliyor. Dilara ne kadar zor olsa da Adem’in mantıklı davranışları karşısında o da mantıklı olmaya başlıyor.

ÖZGÜR HASTANEYE KALDIRILIYOR

Süreyya’nın Faruk ile Özgür’ü birlikte gördükten sonra kopan fırtınadan Özgür de nasibini alıyor. Özgür hastaneye kaldırılıyor. Bunu duyan Okan kendini Boranlar’ın konağında buluyor.

Son güncelleme: 07:43 - 20.03.2019