İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanı yayında! (İstanbullu Gelin 81. Son bölüm izle)

İstanbullu Gelin 81. son bölümü ile ekrana geldi. İstanbullu Gelin son bölümde; Süreyya kendini odasına kapatıyor. Kimlik bunalımına giren Süreyya için bir şeyler yapamamak Faruk'u kahrediyor. Faruk, Dilara'dan Süreyya'yı bu hale getiren şeyin restoran olduğunu öğreniyor. Bu sırada Süreyya da teyzesinin kaza anında arabada olduğunu duyuyor. İstanbullu Gelin 82. Yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin Son Bölüm özeti…

İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanı yayında! (İstanbullu Gelin 81. Son bölüm izle)

İSTANBULLU GELİN 82. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

İSTANBULLU GELİN 82. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

İstanbullu Gelin son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Yayınlanan 81. bölümde; Süreyya geçmişine yaptığı yolculukla yeni sır kapılarını aralıyor. Annesinin günlüğünü okuduktan sonra dağılan Süreyya’yı ayağa kaldırmak için tüm Boranlar seferber oluyor. Ama Süreyya bu sırada teyzesi ile ilgili de yeni bir bilgi öğreniyor. Ayrıca Esma ve Garip şirkete gidiyor. Cuma etkinliğine denk gelen Esma Adem ve Fikret’i sorumsuzlukla suçluyor. Ve Dilara ve Mert'in ilişkisi ise sınavlarına devam ediyor. Peki İstanbullu Gelin 81. Son bölümde başka neler yaşandı?  İşte merak edilen tüm detaylar…

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 81. BÖLÜM ÖZETİ

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Geçmişine doğru bir yolculuğa çıkan Süreyya gözyaşları ile kucaklanıyor. Süreyya gittiği evde çocukluğundan anılar hatırlıyor. Gergin halleri her halinden belli olan Süreyya annesi ile babasının onu küçükken zaman zaman bıraktığı kadından o günleri anlatmasını istiyor. Süreyya fotoğraflara bakıp o günlere ait anıları dinliyor. Kemana olan ilgisinin de o zamanlardan geldiğini anlıyor ama hatırlamıyor. Süreyya annesine ait bir kutu buluyor. Annesinden kalan bu yadigar onu mutlu ediyor. Bu sırada Faruk mekanı açıyor. Tüm Boranlar bir masa etrafında toplanıyor. Süreyya akşam saatlerinde onlara katılabiliyor. Faruk orayı açma fikrinin nasıl oluştuğunu anlatıyor ve ailesinden aldığı ilhamı vurguluyor. Süreyya ise kafasında sorularla kutuyu açmaya gidiyor. Kutuda bir kartpostal buluyor. Bir de eski bir bez bebek. Ama en önemlisi de bulduğu not defteri oluyor. Annesinin yazdığı günlüğü okumaya başlıyor. Annesinin restoran işletirken Süreyya ile baş edemediğini öğreniyor. Hatta annesinin ‘Keşke Süreyya’yı doğurmasaydım’ sözlerini okuyor. Süreyya geçmişi ile baş etmekte çok zorlanıyor.

SÜREYYA BUNALIMA GİRİYOR

Kendini odasına kapatan Süreyya’ya derman olmak isteyen Faruk onunla konuşmaya çalışıyor. Süreyya ağlayarak ‘ben kimim’ diye soruyor. Kimlik bunalımına giren Süreyya’yı düştüğü yerden kaldırmaya çalışan Faruk bir yandan ona sarılıyor. Süreyya, Faruk ile bile duygularını paylaşmak istemiyor.

SÜREYYA YENİ BİR SIR ÖĞRENİYOR

Faruk sonunda restoran ile Süreyya arasında bir bağ olduğunu fark ediyor. Aslında bu konuyu Dilara’dan öğreniyor. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam ediyor ve hiç beklemediği bir sırla daha karşılaşıyor. Tekrar gittiği bakıcı kadından kaza sırasında teyzesinin de orada olduğunu öğreniyor. Süreyya öfke ile doluyor. Oradan çıkışta soluğu teyzesinde alan Süreyya’nın ilk sözü ‘ne saklıyorsun’ oluyor.