Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 7. son bölüm izle!
Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 7. son bölüm izle!
Ekranların yeni dizisi Jet Sosyete son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırıyor. Jet Sosyete 7. son bölümde Özpamuk Tekstil seçime gidiyor. Yapılan 1 Nisan şakası da bölüme damga vurdu. Peki Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 1 Nisan 2018 - 22:56

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete son bölümü ile nefes kesti. İzleyicileri Gülse Birsel'in kaleminden ekrana gelen Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Peki Jet Sosyete 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti…

JET SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özpamuk Tekstil'de Cengiz Bey ayın elemanını seçmeye karar verir. Tony ve Pelin'in kendisine 1 Nisan şakası yaptığından habersiz olan Yaşar, büyük para ödülünü kazanmak için ofiste canla başla çalışacaktır.

Merdiven altı üretilen kötü gıdaları jet sosyeteye satmaya çalışan Gündüz'ün sattığı sağlıksız gıdalar, herkesin sağlığını tehdit edecek ve bu sebeple başına beklemediği olaylar gelecektir.

JET SOSYETE 8. BÖLÜM İZLE!

Zahide Hanım ve Gizem çekişmesi ise gittikçe büyümektedir. Zahide Hanım'ın gazetelere Gizem hakkında durmadan olumsuz konuşması bardağı taşıran son damla olacak. Gizem'in, Zahide Hanım'a kendisi hakkında konuşmama kararı çıkartması olayları başka bir boyuta taşır.

Safiye öğrendiği modern çocuk eğitimini evde uygulamaya başlayacak ve bu sayede Yıldız, ailesinin modern eğitim denemelerini sonuna kadar sömürecektir. Fındık'ın evde bakımını üstlenen Ozan'ın ise anaç duyguları uyanır.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan'ın yer aldığı ve BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete’nin; yönetmeni Hakan Algül.

JET SOSYETE 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Son güncelleme: 09:02 - 16.04.2018