Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? Kaan Yıldırım’ın dikkat çeken hayatı!
Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? Kaan Yıldırım’ın dikkat çeken hayatı!
Ekranlarda ilk olarak Kayıp dizisindeki 'Kadir' karakteri ile karşımıza çıkan Kaan Yıldırım, daha sonra 'Ulan İstanbul', 'Adı Mutluluk', 'Kalbim Yangın Yeri' gibi dizilerde yer aldı. Peki Kaan Yıldırım kimdir? Kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte ünlü oyuncunun hayatı hakkında bilgiler...
Magazin 12 Şubat 2020 - 18:10

Kaan Yıldırım’ın nerede doğduğu, kaç yaşında olduğu ve hangi dizilerde oynadığı gibi soruların yanıtlarını haberimizde sizler için derledik. Bir çok dizide yer alan ünlü oyuncunun biyografisini yazımızdan görebilir, oyuncunun hayatı hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Genç oyuncu Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine ‘Kayıp’ dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başlayan Kaan Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan ‘Adı Mutluluk’ dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı. 2016’da ‘Kalbim Yangın Yeri’ dizisinde Volkan karakteri ile yer alırken, 2017 yılında ‘Klavye Delikanlıları’ dizisinde oynadı. 2018’de ‘İnsanlık Suçu’nda Cemal karakteri ile bulundu. Öte yandan 2014 yılında ‘Ümmü Sibyan: Zifir’, 2015 yılında da Yok artık sinema filmlerinde yapımcı olarak görev yaptı.

Oyuncu, 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda dünyaevine girmişti. Çift haziran 2019'da boşandı.

Son güncelleme: 23:30 - 12.02.2020