Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan Mahmud, Anna’nın mektubunu okuyacak mı?
Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan Mahmud, Anna’nın mektubunu okuyacak mı?
Kalbimin Sultanı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Anna ile Hoşyar Hatun arasında gerilim artıyor. Anna, Sultan Mahmud'a yazdığı mektubu Hoşyar'ın aldığını düşünür bunun üzerine Hoşyar mektubun peşine düşer. Yeni bölümde neler olacak? Mektubu kim aldı? Sultan Mahmud, Anna'nın mektubunu okuyacak mı? İşte Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı...
Magazin 7 Temmuz 2018 - 18:56

Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında Anna’nın mektubu Sultan Mahmud’un önüne düşüyor. Yeni bölümden ipuçları içeren Kalbimin Sultanı’nın yeni bölüm fragmanı haberimizde. Peki son bölümde neler olmuştu? Son bölümde Anna, her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar vermişti. Anna, Sultan Mahmud'a olan duygularının farkında, ondan uzak durmaya karar verir ama bu nasıl mümkün olacak?

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Saliha'nın ise cezası sürmekte, Anna'dan özür dilemeye de, geri adım atmaya da niyeti yoktur. Hoşyar Sultan'nın yeni planı ise Saliha'yı çok daha büyük sorunların içine atacaktır.

 

Diğer tarafta ambarda yakalanan ağır yaralı adam bir türlü iyileşmemekte, iltihap giderek vücudunu sarmaktadır. Onun yaşaması ve konuşması Sultan Mahmud için elzem, Esma Sultan içinse öldürülmesi şarttır.

kalbimin-sultani-fragman

Dimitri Anna'dan adamı öldürmesini ister. Babasının ölümü ile tehdit edilen Anna her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir ama işler beklediği gibi yürümeyecektir.