Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı son bölüm izle
Kalbimin Sultanı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı son bölüm izle
Kalbimin Sultanı 5. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Yaz ekranlarının eğlenceli dizilerinden Kalbimin Sultanı'nın başrollerinde Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Dizi severler Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını merak ediyor. İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 11 Temmuz 2018 - 22:53

Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde; Hoşyar Sultan, Anna'nın mektubunda ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud'a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna'nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud'a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır.

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa'nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan'ı tekrar kazanmanın peşindedir.

Saliha Sultan, Civanmert'in evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmert'e kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Saliha'yı başka bir serüvenin içine atacaktır.

KALBİMİN SULTANI YENİ FRAGMAN

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 21:08 - 15.07.2018