Kardeş Çocukları 13. yeni bölüm fragmanı yayında! (Kardeş Çocukları 12. Son bölüm izle)

Kardeş Çocukları 12. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 12. bölümde; Hayat gerçekleri öğreniyor ve bu Umay için yıkım oluyor. Umay, Hayat'ı kaybetmek istemiyor ve onu geri kazanmak için tüm kozlarını oynuyor. Bu sırada Hayat ikinci darbesini alıyor. Hem de Volkan'dan. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Kardeş Çocukları 13. yeni bölüm fragmanı yayında! (Kardeş Çocukları 12. Son bölüm izle)

KARDEŞ ÇOCUKLARI 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 12. bölümde; Umay ile Ümran arasında yeni bir savaş başlıyor. Hayat’ın teyzesi ve Yıldırım’a olan öfkesi git gide büyüyor. Hayal, Hayat ile Volkan’ın öpüşmesini öğrendikten sonra Hayat’ın itirafı ile sarılıyor. Ama asıl darbe Hayat’a geliyor ve Volkan onu sevmediğini söylüyor. Öte yandan Umay ile Rezzan yıllar sonra kozlarını paylaşıyor.  Haberimizden Kardeş Çocukları 12. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayat, Yıldırım’dan teyzesi ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor. Üstelik Ümran ve Umay’da yanındayken. Ümran ve Yıldırım, Hayat’ın hikayeyi yanlış bildiğini öğreniyor. Yıldırım bu çirkin hikayenin kötülerinin Umay ile kendisi olduğunu söylüyor. Hayat’ın tüm hayalleri yıkılıyor. Umay’a ‘sen gerçekten yılansın’ diyor. Ümran’a ettiği haksızlıkları anlayan Hayat annesine sarılarak ondan af diliyor. Umay ile Ümran arasında böylece yeni bir önem başlıyor. Ama Umay bu yenilgiyi kabul etmiyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

HAYAT’A BİR DARBE DE VOLKAN’DAN

Hayal, Volkan’ın ağzından Hayat ise ‘Öpüştüm’ itirafını duyuyor diyor ve Hayal de bunu duyuyor. Hayal'in Volkan'la yaşananları öğrenmesiyle ortalık karışıyor. Ayrıca Hayat Hayal’e Volkan’a aşık olduğunu söylüyor. Hayal, Volkan’a dönerek ‘sen de aşık mısın’ diye sorarken Volkan ‘hayır’ diyerek Hayat’ı büyük bir hayal kırıklığına uğratıyor. Hayat evden gitmek istiyor. Umay buna izin vermemk için bütün kozlarını kullanıyor. Hatta gözünü kırpmadan Cemal’i bile planlarına alet ediyor. Annesiyle birlikte yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Hayat'ın, Yıldırım'a olan öfkesi ise artık Ümran için yıkıcı bir haldedir.

REZZAN İLE UMAY HESAPLAŞIYOR

Rezzan’ın Umay’ın Ümmi olduğunu öğrenmesi yeni bir dönem başlatıyor. İkili yüz yüze geliyorlar. Umay, Rezzan’ın yüzüne ‘katil’ olduğunu söylüyor. Umay ile Rezzan arasında yaşanan gerilim dolu anlardan sonra Umay kendini dışarı zor atıyor. Rezzan ile yer yığılıyor.