Sözcü Plus Giriş

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık kulüpten atıldı

Kibariye’nin başı 19 yıllık eşi Ali Küçükbalçık yüzünden dertten kurtulmuyor. Ali Küçükbalçık'ın, eşini Lübnanlı spor hocası Doha Elenouty ile aldattığını, 10 milyon TL borcu olduğunu ve evlerine haciz geldiğini ilk kez Sözcü ortaya çıkarmış, açıklama yapan Kibariye ise “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Para kazanılır, borçlar ödenir. Önemli olan bir daha hata yapmaması. Başkasına aşık olursa o zaman boşarım. Ama şimdilik kofti bir durum yok” demişti. Bu kez Küçükbalçık yeni bir skandala karıştı. Hafta sonu başka kadınlarla görüntülendi ve eğlendiği mekandan atıldı.

Güncellenme: 09:55, 23/07/2018
Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık kulüpten atıldı

Kibariye'yi üzecek yeni bir iddia daha ortaya atıldı! Ali Küçükbalçık kız arkadaşlarıyla Bodrum-Yalıkavak'taki Tren Beach'te eğlendi. Ali Küçükbalçık'a 1.370 TL hesap geldi. “Ben Kibariye'nin eşiyim. Para veremem” deyip üzerinden çıkan 800 TL’yi bırakan Küçükbalçık, işletme sahibi tarafından dışarı attırıldı.

‘KİBARİYE BOŞANIYOR’ İDDİASI

Öte yandan magazin dünyasının felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay, Kibariye hakkında ‘Bu sefer durum kofti’ başlıklı bir yazı yazdı.14 Temmuz Cumartesi günü, Bodrum Yalıkavak'ta sarışın bir kadınla görüntülenen Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın, yanındaki sarışın kadın merak konusu olmuştu. Onur Akay yazısında o kadının Kibariye'nin yakın bir arkadaşı olduğunu açıkladı.
Onur Akay, “O kadın Kibariye'nin yakın bir arkadaşı. Kibariye bu sefer, kocası tarafından yakın bir arkadaşı ile aldatıldı. Bu sefer durum kofti ve “Belgelensin, affetmem.” diyen Kibariye boşanıyor!” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirKibariye'nin kocası Ali Küçükbalçık yine çapkınlıkta yakalandı!Kibariye'nin kocası Ali Küçükbalçık yine çapkınlıkta yakalandı!

 

İlginizi ÇekebilirKibariye buhran dolu günler yaşıyor! Evlerine haciz geldiKibariye buhran dolu günler yaşıyor! Evlerine haciz geldi