Sözcü Plus Giriş

Kimsesizler dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Sezonun başlamasıyla birlikte yeni diziler de peş peşe geliyor. Son olarak "Kimsesizler" adlı dizinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. FOX ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün gibi isimler yer alıyor.

Güncellenme: 17:41, 02/10/2020
Kimsesizler dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Kimsesizler dizisinden ilk tanıtım bugün yayınlandı. Yapımını Med Yapım’ın üstlendiği Kimsesizler dizisi yetimhanedeki çocukların hikayesi anlatıyor.

KİMSESİZLER İLK TANITIMI YAYINLANDI

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİMDİR?

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi'nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında “William Guskill” ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda müdür vekili olarak görev aldı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu'ndaki görevine devam etmektedir. Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın yeğenidir.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okuduğu dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Ayşe karakterine de hayat veren Burcu Özberk, 1,62 metre boyunda, 53 kilo ve Yay burcudur.

Yayınlanma Tarihi:23:21,