Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 28. yeni bölüm fragmanı yayında! Öykü ameliyata giriyor!
Kızım 28. yeni bölüm fragmanı yayında! Öykü ameliyata giriyor!
Kızım 28. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Kızım yeni fragmanda; Öykü'ye ilik verecek olan Cemal kaza geçiriyor. Öykü Cemal'in bunu ilik vermemek için yaptığını düşünse de Cemal bu konuda kararlı.Ve Öykü ameliyata giriyor. Demir, Cemal'e minnettar oluyor. Demir ile Uğur'un başı büyük belada ve Demir, Öykü ile Candan evdeyken evleri ateşe veriliyor. İşte Kızım 28. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 17 Nisan 2019 - 22:30

KIZIM 28. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KIZIM 27. SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemal ve Ahmet ile birlikte araba ile gelir. Cemal ona arabadan inmesini söyler. Ahmet Cemal’e polise gidip onu ihbar etmesinden endişe ettiğini söyler. Cemal, “madem Demir’in babasını Uğur vurdu, o zaman senin endişelenmene gerek yok” der ve onu arabadan indirir.

DEMİR UĞUR’UN KAPISINA DAYANIR

Demir, Uğur’un evine gelir. Kapıyı çalar. Uğur’un kafeye neden gitmediğini sorar. Uğur’a güvendiğini söyleyerek dün gece nerede olduğunu söyler. Ardından konuşacaklarımız var diyerek hazırlanmasını ister. Uğur endişelenir. Ne konuşacaklarını sorar. Demir “giyin konuşuruz” der. Uğur Demir’e geziden neden geri döndüğünü sorar. Demir olanları anlatır. Uğur Demir’e “gerçekleri anlat” der. Demir “sen de öyle mi yaptın” deyince Uğur “ne demek istiyorsun” diye sorar.

DEMİR: BABAMI SEN Mİ VURDUN?

Demir, Cemal’in ona bir şey anlattığını söyleyerek “babamı sen mi vurdun?” diye sorar. Uğur şoke olmuştur. Demir babasının mahalleye yeni taşındığını onu ne zaman tanıdın da cenazesine geldin” der. Uğur’dan gerçeği söylemesini ister ve “onun öldürüldüğü gece orada mıydın?” diye sorar. Uğur’un sessizliği karşısında Demir çılgına döner. Ona cevap vermesi konusunda ısrar eder. Uğur o gece orada olduğunu ama babasını vuranın kendisi olmadığını, o gece erketede olduğunu babasını vuranın Ahmet olduğunu itiraf eder.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

“NE ÖLÜME NE ÖLÜNE!”

Demir, o zaman neden polise gitmedin dediğinde ise Uğur, çocuk olduğunu ve çok korktuğunu söyler. Demir, Ahmet’in cezasını kendisinin keseceğini söyledikten sonra Uğur’a “çık git hayatımdan. Ne ölüme ne ölüne” diyerek onu bir daha görmek istemediğini ifade eder ve çekip gider. Bu sırada Öykü Candan’a babasının neden yalan söylediğini sorar. Candan onun iyiliği için bunu yaptığını bilmesini istediğini söyler. Candan’a “bana ne olacak” diye sorduğunda Candan hiçbir şey olmayacağını iyi olacağını söyleyerek onu teselli eder.

ÖYKÜ VE DEMİR ARASINDA GERGİNLİK

Uğur yaşadıklarının ardından perişan halde eve gelir. Sevgi onu telefonla arayarak onu merak ettiğini, her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Uğur iyi olduğunu sadece yorgun olduğunu söyler. Sevgi onu kahve içmeye davet eder. Uğur her şeyin yolunda olmadığının farkındadır. Uğur telefonla eski bir tanıdığını arayarak Ahmet’in nerede olduğunu sorar. Demir akşam eve gelir. Masanın başında öykü oturmaktadır. Candan yemeğin hazır olduğunu söyleyince Öykü yemek yemeyeceğini söyler. Demir masaya oturup yemeğin yenileceği konusunda ısrar eder. Öykü sinirli bir şekilde Candan’a babasına yemek yemek istemediğini, odasına gidip uyuyacağını söylemesini ister ve ardından odasına girer ve kapıyı çarpar.

ÖYKÜ’NÜN KIZGINLIĞI GEÇMİYOR

Demir, Öykü’nün odasına giderek Öykü’yü kucaklayıp masaya getirir. Öykü’ye yemek yemek zorunda olduğunu söyleyince o da neden yemek yemek zorundayım? Hasta olduğum için mi” der. Demir şoke olur. Demir, Öykü’ye hata ettiğini açıklamaya çalışır. Öykü babasına çok kızgındır. Ona neden böyle bir yalan söylediğini sorar. Demir onun iyiliği için olduğunu anlatmaya çalışsa da Öykü inanmaz ve çekip gider.

UĞUR AHMET’İ BULUYOR

Uğur Ahmet’i kahvede bulur. Ahmet’e Demir’e onu ihbar ettiği için çıkışır. Ahmet olanları kabul eder. Uğur onunla birlikte gelip bütün gerçekleri Demir’e anlatmasını ister. Ahmet, Uğur’u kahveden dışarı atar. Candan, Demir’e en kısa zamanda ev bulacağını söyler. Demir “acelesi yok. Böyle idare ediyoruz” deyince Candan idare edemediklerini söyler. Demir, “sen bilirsin” diyerek odadan çıkar. Masanın başına oturup Öykü’nün defterinden bir kağıt kopararak mektup yazar. Uğur için her şey bitmiştir artık. Çaresizce dolaşırken bir binaya gelir. Binadan atlamak için kendi kendini cesaretlendirmeye çalışır. Aşağıya atlamaya karar verdiği anda onu gören evsiz çocuklar buna mani olur.