Sözcü Plus Giriş

Yeni dizi Komşular’ın oyuncuları kim kimdir? İşte yeni dizi Komşular’ın konusu ve oyuncu kadrosu ve dizi analizi…

Komşular dizisi Fox TV ekranında bugün başlıyor. Saat 17.00'da başlayacak Komşular oyuncuları kimdir, konusu ne soruları diziseverler tarafından merak ediliyor. Komşular dizisi konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde. İlk bölümü ile izleyiciden nasıl bir tepki alacağı merak konusu olan Komşular Avustralya yapımı “Neighbours” uyarlaması. Peki oyuncuları kimler? İşte yeni dizi Komşular'ın konusu ve oyuncu kadrosu ve dizi analizi...

Güncellenme: 09:02, 20/11/2017
Yeni dizi Komşular’ın oyuncuları kim kimdir? İşte yeni dizi Komşular’ın konusu ve oyuncu kadrosu ve dizi analizi…

Yapımcılığını No 9 Yapım/Yağmur Ünal'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Canan Evcimen ve Göksel Aydın'ın oturduğu, senaryosunu ise Zehra Çelenk'in kaleme aldığı “Komşular” dizisi, 6 Kasım Pazartesi saat 17.00'den itibaren FOX izleyicisiyle buluşacak.  Dünyanın en sevilen soap operalarından biri olan Avustralya yapımı “Neighbours” artık Türkiye’de sloganı ile yayın hayatına başlayacak Komşular oyuncuları kimler? İşte Komşular dizisi oyuncu kadrosu ve dizi analizi

komsularic

KOMŞULAR OYUNCULARI KİMLER

Yapımcılığını No 9 Yapım/Yağmur Ünal'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Canan Evcimen ve Göksel Aydın'ın oturduğu, senaryosunu ise Zehra Çelenk'in kaleme aldığı “Komşular” dizisi, 6 Kasım Pazartesi saat 17.00'den itibaren FOX izleyicisiyle buluşacak. Komşular dizisinde; Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek'e, Mehmet Uslu, Zafer Esen Demircan, Kaan Yalçın, Kevork Türker ve Serap Önder gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

KOMŞULAR KONUSU

Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor.

KOMŞULAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Gizem Altunay
Deniz Yıldızı dizisiyle tanınan Gizem Altunay, 1987 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinde üniversite eğitimini tamamladı.

Mustafa Barış Koçkar
mustafa-baris-kockar

Mustafa Barış Koçkar, 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Mustafa Barış Koçkar, 2009 senesinde ATV ekranının sevilen dizisi olan Elveda Rumeli’de rol aldı.

Arda Esen
arda-esen

Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, seslendirme sanatçısı ve yapımcı Arda Esen, 4 Mayıs 1975'te doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde okudu.. 1992 yılında Tuncay Özinel Tiyatrosu’nun sahnelediği Alma Mazlumun Ahını oyunuyla ilk kez profesyonel olarak sahneye çıktı. Daha sonra birçok oyun dizi ve sinema filminde rol aldı. Esen Yapım ve Tiyatro Esen’in kurucusudur. Özellikle Tv dizisi Mahallenin Muhtarları ‘da ve Show Tv dizisi Ayşecik ‘te canlandırdığı Serdar karakteriyle ekranlarda yer aldı.

Sema Şimşek

sema-simsek
Türk model ve oyuncu. Sema Şimşek, 24 Şubat 1976 ‘da Almanya’da doğdu. Mankenliğe lise yıllarında başladı. 1994 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. 1995 Best Model Of The World’de dördüncü seçildi. 1998 yılında düzenlenen Paris Moda Haftası’nda Jean Louis Scherrer’in defilesinde yer aldı. En son Kurtlar Vadisi Pusu’da İnci Tataroğlu karakterini canlandırdı.

İLK BÖLÜM FRAGMANI

İstanbul'un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu'ndayız… Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun'un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara'da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza'nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı'yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun'un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir…

Yayınlanma Tarihi:16:13,