Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm 2. fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm 2. fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Polat, Zeynep'i kurtarmak için çatışmaya giriyor fakat her ikisi de çok zor bir durumda kalıyor.
Magazin 2 Haziran 2016 - 11:48

Kanal D’nin yıllarır ekranlara damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 298. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat hem Pusat’ı’ hem de Zeynep’i kurtarmak için çatışmaya giriyor. Fakat çatışma esnasında Polat çok zor anlar yaşıyor.

Zeynep, Ozi'nin Konsey'in adamı olduğunu öğrenir ve çaresizce Polat'a sığınır. Bu sırada artık tüm gerçeği bilen Konsey de Zeynep'in peşindedir.

Gölge, yeni mekanı olan ‘İstasyon' da faaliyetlerine başlamışken, uyuşturucu sevkiyatını polisin tespit ettiğini öğrenip, harekete geçer. Polat, Zeynep'i güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Konsey'in adamları onlara tuzak kurmuştur.

Gölge, Hırsız'dan Anadolu ve ekibinin izini bulmasını ister.

Tilki, Pusat'ın Polat'ı aramasına izin verir, Polat ise gördükleri karşısında hemen harekete geçer. Ve nihayet… Polat Alemdar Tilki'nin karşısındadır.