Kylie Minogue, 30 yıllık evini satışa çıkardı

Ünlü şarkıcı 1990 yılında yatırım amaçlı olarak sadece 185.000 dolara satın aldığı, 31 yıldır sahip olduğu Melbourne'deki evini 1.715 milyon dolara satıyor.

Kylie Minogue, 30 yıllık evini satışa çıkardı

Avustralyalı pop şarkıcısı Kylie Minogue, müzik kariyerine başladığı yirmili yaşlarının başında evi satın aldıktan sonra 31 yıl boyunca evin sahibi oldu. The Herald Sun’ın haberine göre; Minogue, evi ilk olarak 1990 yılında 185.000 dolara satın aldı.

Ev, tamamen beyaz Viktoryan dış cepheye, geniş iç mekanlara, yüksek tavanlara, eski şöminelere ve parke zeminlere sahip.

Avluya bakan boydan boya pencereleri sayesinde mutfak bol miktarda doğal ışık alabiliyor. Evde iki yatak odası, bir banyo ve tek arabalık bir garaj bulunuyor.

Kylie Minogue, Londra’da 25 milyon dolarlık bir çatı katında yaşıyor. Müzik ve oyunculuk kariyerine ek olarak, Minogue’un geçen yıl piyasaya sürdüğü kendi roze şarabı da var.

Leonardo DiCaprio, malikânesini 10 milyon dolara satışa çıkardı İlginizi Çekebilir Leonardo DiCaprio, malikânesini 10 milyon dolara satışa çıkardı Daha önce Paramount Pictures'a ait olan malikâne 25 milyon dolara satışa çıktı İlginizi Çekebilir Daha önce Paramount Pictures'a ait olan malikâne 25 milyon dolara satışa çıktı Mark Twain'in Toskana villası 4.2 milyon dolara satışa çıktı İlginizi Çekebilir Mark Twain'in Toskana villası 4.2 milyon dolara satışa çıktı