Leke 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yasemin’in zor durumda (Leke yeni bölüm fragmanı izle)

Leke dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Kanal D'de yayınlanan dizi Leke'nin yeni bölüm fragmanında; Serpil, Yasemin'inden çok etkilenen kardeşi Birkan'a onunla konuşacağını söylüyor. Birkan Serpil'den onu işe göndermemesini istiyor. Cem Yasemin'i görmeye geliyor. Cem'den yüz bulamayan Pelin intikam için plan yapıyor ve Cem'in en büyük düşmanı Mehmet ile yakınlaşıyor. Cem kardeşini Belkıs'a karşı dikkatli olması konusunda uyarıyor. İşte Leke 2. yeni bölüm fragmanı...

Leke 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yasemin’in zor durumda (Leke yeni bölüm fragmanı izle)

LEKE 2. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

LEKE 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

LEKE 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Yasemin sabah kahvaltısı için alışverişi yapar, ev arkadaşı Şirin'i uyandırır. Beraber kahvaltıya oturdukları sırada Yasemin kardeşi Murat'ı yurttan alması gerektiğini hatırlar ve hızla evden çıkar. Yurda vardığında kardeşinin eline bir şeyler olduğunu görür. Murat işitme engelli bir çocuktur. Ablasına yaşadığı olayın nedenini anlatmaz. Yasemin Murat ile birlikte doktora gitmek için yola çıkarlar. Yasemin ve Murat hastaneye gelir. Yolda Murat'ın ayakkabısının yırtılmış olduğunu gören Yasemin ona yeni bir ayakkabı alır. Kardeşi çok sevinmiştir.

YASEMİN'İ KAHREDEN RAKAM

Yasemin Murat ile birlikte doktorun yanına girer. Doktor Murat'a işitme testi yapar. Test sırasında Yasemin'in tek duası onun biraz da olsa duyabilmesidir. Ancak Murat tepkisizdir. Doktor işitme testini bitirir. Yasemin kabinden çıkan Murat'a sarılır. Ona duyup duymadığını sorar. Murat duymadığını anlatır. Doktor ile Murat ile ilgili konuşmaya başlar. Doktor ne iş yaptığını sorar. Yasemin bir organizasyon şirketinde çalıştığını söyler. Doktor sonunda ameliyat masrafını karşılayıp karşılayamayacağını sorar ve ameliyatın maliyetini söyler. Doktorun söylediği rakam çok yüksektir. Yasemin kahrolur. Kardeşine ameliyat ile ilgili yalan söylemek zorunda kalır. Kardeşi ayakkabılar yüzünden ameliyat olamayacağını zanneder. Yasemin durumun ayakkabı ile alakası olmadığını anlatmaya çalışsa da gözyaşlarına hakim olamaz Murat'a ameliyatı mutlaka yapacaklarını anlatır.

YASEMİN ŞİRİN'E DURUMU ANLATIYOR.

Hastaneden çıktıktan sonra Şirin'i arayarak durumu anlatır. Şirin ona akıl vermeye çalışsa da Yasemin parayı bulamayacağının farkındadır. Şirin organizasyon şirketindeki işi ile ilgili gerçeği Yasemin'den gizlemektedir. Organizasyon şirketinin sahibi Serpil, Şirin'e Yasemin'in evinden ayrılmasını tavsiye eder. Bu arada Yasemin'in kardeşi için gerekli olan paranın miktarını sorar. Şirin'den miktarın büyük olduğunu öğrenince Şirin'e Yasemin'in de onun yaptığı işi yapması için konuşmasını söyler. Şirin imkansız olduğunu söyler.

CEM'DEN PELİN'E BÜYÜK ŞOK

Lansman başlamıştır. Cem holdingdeki ofisinde hala çalışmaktadır. Pelin, Cem'in çalıştığını görünce ona kahve getirir. Cem Pelin'in maksadını anlamıştır. Ona hiç beklemediği sözler sarf eder. Pelin şoke olmuştur. Ne diyeceğini bilemez. Cem son darbeyi vurur hemen odasından çıkmasını söyler.

CEM YASEMİN'DEN ETKİLENİYOR

Bu arada Şirin Yasemin'i arayarak gece gelmeyeceğini bir arkadaşının evinde kalacağı yalanını söyler. Yasemin'e lansmanda olup olmadığını sora. Yasemin lansmanda olduğunu ancak çok yorulduğunu anlatır. Bu sırada Cem de Oktay ile birlikte lansmana gelir. Yasemin onları karşılar. Onları diğer konukların yanına götürür. Yabancı konukların isteğini onların dilinde konuşarak yerine getirir. Bu konuşmalara şahit olan Cem etkilenmiştir.

“KAÇ TANE İÇTİN MEHMET”

Cem'in iş arkadaşı Mehmet onun yanına gider. Cem'e Yasemin'i göstererek nasıl bulduğunu sorar. Ardından “geldiğimden beri gözünü benden ayırmadı” der. Cem Mehmet'e “kaç tane içtin Mehmet?” diyerek onu ciddiye almadığını belli eder. Bu sırada Nevin Yasemini arar. Murat'ın çok ağladığını ne yaptıysa onu sakinleştiremediğini söyler. Yasemin onu biraz oyalamasını hemen geleceğini söyleyerek lansmandan ayrılmak için harekete geçer.

YASEMİN CEM'İN KOLLARINDA

Bu sırada kafayı Yasemin'e takan Mehmet karşısına dikilerek içkisini tazelemesini ister. Yasemin bozuntuya vermeden hemen içkisini tazeler ve hemen ayrılır. Cem olan yaşananlara uzaktan şahit olmuştur. Yasemin yurda gelerek Murat ile konuşur. Onu sakinleştirmeye çalışır. Murat ameliyat için gerekli paranın miktarını söyleyince Yasemin şoke olur. Ona yanlış anladığını anlatmaya çalışır ve ameliyatın ne zaman olacağını söyler. Murat ikna olur. Yasemin Murat uyuduktan sonra hemen lansmanını yapıldığı otele gelir. Otelden içeri adımını atacağı sırada kapıda ayağı takılır. Tam düşmek üzereyken Cem onu tutar. Cem'e teşekkür ederek içeri girer.

MEHMET YASEMİN'E SALDIRIYOR

Lansmanın yapıldığı salona giren Yasemin'e Mehmet'in onu odasında beklediği haberi verilir. Yasemin neler olduğunu öğrenmek için Mehmet'in odasına gider. İçeriye girer. Mehmet'e meselenin ne olduğunu sorar. Mehmet Yasemin'e ısrarla içki teklif eder. Yasemin ısrarla içki içmediğini meselenin ne olduğunu sorar. Mehmet sonunda Yasemin'e “ne kadar” der. Yasemin Mehmet'in ne demek istediğini anlamamıştır. “Ne ne kadar” diye sorar. Mehmet içkinin tesiriyle Yasemin'in kolundan tutup onu koltuğa fırlatır. Yasemin onun elinden kurtulmak için kapıya doğru hamle yaptığında arkasından tekrar saldırır. Yasemin imdat çığlıkları atarak yardım ister. Bu sırada arkasındaki Mehmet'e tekme atarak onu yere devirir. Yardım çığlıklarını duyan diğer çalışanlar odaya girer.

YASEMİN'DEN CEM'E TOKAT

Olay büyümüştür. Holding çalışanı İbrahim Yasemin'in şikayetlerini dinlememezlikten gelir. Olayı büyütmemesini ister ancak Yasemin kararlıdır. Cem İbrahim'den yaşananları detayları ile öğrenir. Yasemin'in yanına giderek bir yanlış anlaşılma olduğunu arkadaşı adına ondan özür dileyerek olayı kapatmasını ister. Yasemin duydukları karşısında kendinden geçer. Cem'e Mehmet'in kör kütük sarhoş olduğunu kendisine saldırdığını söyler. Cem Yasemin'in kararlı tavrını görünce ona para teklif eder. Yasemin Cem'e okkalı bir tokat atarak ağzına geleni söyler ve “Sen bana saldırandan daha haysiyetsiz ve şerefsizsin” diyerek arkasını dönüp gider.