Sözcü Plus Giriş

Lezzet Düşkünleri yarışmacıları kimler? TV8 ekranlarında yeni yemek yarışması başladı

TV8 ekranlarında yeni yayınlanmaya başlanan Lezzet Düşkünleri adlı yarışma programında, 10 yarışmacı aşçılık yeteneğini sergileyecek. 5 yarışmacı ve partnerlerinin birlikte yarıştığı yarışmada, her gün 7 saatini aynaların arkasına gizlenmiş kameraların altındaki evde geçirecek. Peki, Lezzet Düşkünleri yarışmasında kimler yarışacak? İşte Lezzet Düşkünleri yarışmasının formatı ve yarışmacıları…

Güncellenme: 14:35, 27/05/2020
Lezzet Düşkünleri yarışmacıları kimler? TV8 ekranlarında yeni yemek yarışması başladı

Türkiye'de TV8 ekranlarında yeni bir yemek programı ekranlara gelmeye başladı. Ünlü şef Gabriel Sponza’nın sunduğu Lezzet Düşkünleri isimli yarışmada 2’li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okyarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar. İşte Lezzet Düşkünleri yarışmacıları…

LEZZET DÜŞKÜNÜ YARIŞMACILARI

Boğaçhan Tuzcu/Taylan Satmaz

24 yaşında İstanbul’da yaşayan Boğaçhan Tuzcu profesyonel şef. 24 yaşındaki Marmaris’te yaşayan profesyonel şef olan partneri Taylan Satmaz ile yanyana geldiklerinde çok eğlenip aynı zamanda eğlendirdiklerini düşünüyor. Uzun yıllara dayanan arkadaşlıklarını Lezzet Düşkünleri’ne taşıdı.

Sibel Döğen Gedik/Mehmet Emre Gedik

İstanbul’da yaşanyan 36 yaşındaki Sibel Döğen Gedik, işletmeci olarak çalışmakta. Partneri ve aynı zamanda iki yıllık evli olduğu 41 yaşındaki eşi Mehmet Emre Gedik ile Lezzet Düşkünleri programında yarışacak ve Mehmet Emre Gedik de profesyonel aşçı.

Selen Özcan/Gizem Özcan

Aslen Kayserili olan 22 yaşındaki Selen Özcani hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan’ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

Pınar Türkyılmaz/Doğa Zeles

40 yaşında profesyonel bir aşçı olan Pınar Türkyılmaz’a çok baskın ve konuşkan bir karakter olan Doğa Zeles eşlk edecek ve Lezzet Düşkünleri2’nde başarı kovalayacak.

Gökhan Sarı/Burhan Selvi

37 yaşındaki Gökhan Sarı, profesyonel şef olmadan önce gayrimenkul işinde çalışmaktaydı. Mesleği aşçılık olan partneri Burhan Selvi ile TV8’in yeni yarışmasında başarı kovalayacak.