Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Magazin gündemindeki Okan Can Yantır kimdir? Okan Can Yantır kaç yaşında ve nereli?
Magazin gündemindeki Okan Can Yantır kimdir? Okan Can Yantır kaç yaşında ve nereli?
Okan Can Yantır kimdir? Sıla ile Ahmet Kural ayrılığı sonrasında ismi magazin gündeminde geçen Okan Can Yantır nerede doğdu? Yantır kaç yaşında ve nereli? İşte ayrıntılar...
Magazin 16 Ocak 2018 - 12:33

Okan Can Yantır Sıla ile Ahmet Kural’ın ayrılmasında rol oynadığı iddiası ile magazin gündeminin en tepesinde yer alan isimlerden biri.Peki Okan Can Yantır kimdir? Okan Can Yantır nereli ve kaç yaşında?

Sıla ve Ahmet Kural ayrılığının sebebi olduğu iddia edilen Okan Can Yantır bu dönem oldukça merak ediliyor. İşte ayntır’ın hayatı ve yaşamı…

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de almıştır.

Üniversitede okuduğu dönemden bu yana dergi sektöründe çalışan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını atmıştır. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca Doğuş Yayın Grubuna bağlı GQ Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmüştür.