Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Masumlar Apartmanı 2. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte ilk bölümde yaşananlar…
Masumlar Apartmanı 2. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte ilk bölümde yaşananlar…
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hayata geçirilen Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Birkan Sokullu,, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı dizi gerçek bir hayat hikayesini ele alıyor. İşte Masumlar Apartmanı 2. yeni bölüm fragmanı ve 1. bölümde yaşananlar...
Magazin 15 Eylül 2020 - 22:19

MASUMLAR APARTMANI 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir apartmanın içerisinde temizlik takıntılarıyla tıkılıp kalan kız kardeşlerin geçmişine ve bugününe ışık tutan ilk bölüm fragmanı, dışarıdan bambaşka gözüken iki insanın böyle gözükmelerine sebep olan geçmiş travmalarını işaret ediyor.

İnci'nin (Farah Zeynep Abdullah), Han'la (Birkan Sokullu) vedalaşmasını da gösteren fragmanda Han'ın omuzlarına binen “ailesini bir arada tutma ve hayata bağlama” yüküyle aşkın çağrısı arasında kalışını da gösteriyor.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı, yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Son güncelleme: 09:16 - 16.09.2020