Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Oktay da ‘uzlaşmak istemiyorum’ dedi!
Merve Oktay da ‘uzlaşmak istemiyorum’ dedi!
Oyuncu Berk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddia edilen avukat eşi Merve Oktay hakkında savcılık, “Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Berk Oktay, savcılığa “uzlaşmak istemiyorum” demişti. Merve Oktay da geçen günlerde savcılığa verdiği dilekçesinde Berk Oktay ile uzlaşmak istemedi.
Magazin 2 Mayıs 2019 - 09:22

Radyo Viva'da yayınlanan Ağır Masa programında Berk Oktay ile Merve Oktay'a ilişkin yeni bir bilgi paylaşıldı.

UZLAŞMAK İSTEMİYORUZ

Savcı isnat edilen suçların uzlaşma kapsamındaki suçlardan olması nedeniyle, kamu davası açılmadan önce şüpheli Merve Oktay'ın mağdur Berk Oktay'ın uzlaşmak isteyip istemediklerini teklif edilmesi için dosyanın Uzlaştırma Bürosu'na gönderilmesine karar vermişti. Berk Oktay'ın avukatı Serdar Öktem soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına verdiği dilekçesinde, “Biz uzlaşmak istemiyoruz. Hala şikayetimiz devam etmektedir” dedi.

BEN DE ONUNLA UZLAŞMAM

Savcılık Merve Oktay'ın cevabını bekliyordu. 12 Nisan günü Oktay'ın avukatı Bora Karaman da savcılığa başvurarak kendilerine sunulan Uzlaşma Teklif Formu'na “uzlaşmak istemiyoruz” cevabını verdi.