Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli Hintli Milletvekili Ruby Dhalla’ya kaş göz yaptı rezil etti!
Meryem Uzerli Hintli Milletvekili Ruby Dhalla’ya kaş göz yaptı rezil etti!
Meryem Uzerli, dün Kanadalı politikacı Ruby Dhalla ile birlikte bir doğum günü partisine katıldı. Sosyal medya hesabından geceye ait bir fotoğraf paylaşan Meryem Uzerli, Dhalla'ya photoshop'la kirpik yapıp ruj sürünce ortaya komik bir görüntü çıktı...
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 3 Haziran 2019 - 12:18

Meryem Uzerli, dün Canada'nın ilk Hint asıllı kadın milletvekili Ruby Dhalla ile birlikte, Ortaköy’de bir doğum günü partisine katıldı. Ortak arkadaşları Bulgar oyuncu Darina Pavlova'nın partisinde bol bol fotoğraf çektiren Uzerli ve Dhalla, bunları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Meryem Uzerli’nin paylaştığı fotoğraf.

Ne var ki Meryem’in paylaşımlarında milletvekili, Photoshop kurbanı oldu. Meryem Uzerli, bir uygulama ile, her ikisine de Türkan Şoray kirpiği yapıp, dudaklarına ruj sürdü. Fakat Dhalla’da maalesef iki kirpik olunca, fotoğrafta oynama yapıldığı ortaya çıktı.

Ruby Dhalla’nın paylaştığı fotoğraf

Zaten milletvekilinin hesabına girdiğinizde, fotoğrafın orijinalini de görebiliyorsunuz. Uzerli keşke uygulama ile kendilerini komik duruma düşürmek yerine, orijinal fotoğrafı kullansaydı. Zira oynanmamış fotoğrafta her ikisi de çok daha güzel görünüyor…

Meryem Uzerli’nin paylaştığı fotoğraf

Son güncelleme: 12:19 - 03.06.2019