Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Minyonlar filminin konusu nedir?
Minyonlar filminin konusu nedir?
Minyonlar, sinemalarda en beğenilen animasyon filmlerden biri olmasının ardından macerasına televizyonlarda devam ediyor. Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin seslendirmelerini yaptığı Minyonlar konusu merak ediliyor.
Magazin 11 Şubat 2019 - 14:43

Minyonlar filmi 2015 yılında vizyona girmesinin ardından hem dünyada hem ülkemizde büyük beğeni kazandı. Ailece birlikte seyredilebilecek Minyonlar filmin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, senaristliğini Brian Lynch yaptı. Amerika seslendirme kadrosunda Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Geoffrey Rush, Steve Carell gibi yıldız oyuncular var. Minyonlar’ın Türkçe seslendirmesini ise Beren Saat ve Kenan Doğulu yaptı. Peki Minyonlar filmi konusu ne?

MİNYONLAR KONUSU

Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula’dan, Firavun’a, Napolyon’dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi birgün yok olmuştur. Hizmet edecek bir efendi bulamayınca Antartika’da kendi hallerinde yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960’lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika’ya doğru yola çıkar.