Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük tuzak! Muhteşem İkili 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Muhteşem İkili 2. son bölüm izle)
Büyük tuzak! Muhteşem İkili 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Muhteşem İkili 2. son bölüm izle)
Muhteşem İkili 2. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Dizi biter bitmez Muhteşem İkili 3. yeni bölüm fragmanı da geldi. Yayınlanan son bölümde; MKC ve Barca'yı hapiste zor günler beklemektedir. Polis akademisinin efsane hocası Sadri MKC ve Barca'yı ziyarete geliyor ancak "Ben sizi böyle mi yetiştirdim?" diyerek tepki gösteriyor. Nilüfer’in, Barca’nın avukatıymış gibi davranmasının sebebi merak ediliyor. Demiray'ın adamları Barca ve MKC'ye tuzak kuruyor... Peki Muhteşem İkili ikinci bölümde başka neler yaşandı? İşte yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Kasım 2018 - 23:06

Muhteşem İkili 2. bölümü bu akşam yayınlandı. Son bölümün ardından da Muhteşem İkili 3. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan) gibi isimlerin bulunduğu Muhteşem İkili 2. bölümde; MKC ve Barca hapiste de atışmaya devam ediyor. Nilifer Barca’yı görmek için avukat kılığında ziyarete geliyor. MKC kardeşini Barca’dan uzak tutmaya çalışsa da söz dinletemiyor. Yağmur MKC’yi tuzağa düşürenlerin peşine düşüyor. İşte Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

MUHTEŞEM İKİLİ 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


MUHTEŞEM İKİLİ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. BÖLÜM ÖZETİ…

MKC ve Barca hapishanededir. Barca, duşlardan çıkarken saldırıya uğrar. Bu arada emniyet teşkilatında gözde elemanlar yetiştiren Sadri, MKC ve Barca’yı ziyaret eder. Bu ziyaret ikisininde beklendiği gibi sonuçlanmaz. Sadri ikisine de çok sert çıkar ve “Ben sizi böyle mi yetiştirdim” der. Bu arada Demiray, Emniyet’in yeni binasını yaptırdığı ve yeni araçları bağışladığı için plaket alır.

barca

FERİDUN BARCA’NIN BİR PLANI VAR

Barca’nın babası Feridun Barca, Yüksel Amiri ziyaret eder ve ona Barca’yı hapisten kaçıracağını söyler. Yüksel Amir şaşırır. Feridun Barca’nın geri adım atmaya niyeti yoktur. MKC’nin kardeşinin dükkanına gider. Eski karısına bir kolye ve bir not verir. Ziyarette kolyeyi takmasınını ve notu da el altından ona vermesini ister. Yağmur, karşı çıkar.

“ORADA ÖLME”

Barca babasını arar. Babasına durumunu sorar. Feridun Barca o geldiğinde daha iyi olacağını söyler ama Barca daha var der. Babası hiç bir şeyin belli olmayacağını söyler ve ona orada ölmemesini tembihler.

mkc

MKC’Yİ AİLESİ İLE TEHDİT EDİYORLAR

Nilüfer akşam Ferudun Barca’nın evine gider ve teklif ettiği i,şi yapacağını söyler. Barca ve MKC’nin koğuşunun kapısının altından MKC’nin ailesi ile ilgili fotoğraflar atılır. Bu bir tehdittir. Barca, MKC’ye, “Barca’nın karısı öldü, peki senin aileni dışarıda kim koruyacak” der.

MUHTEŞEM İKİLİ 2. BÖLÜM İZLE

FERİDUN VE SADRİ YÜZ YÜZE GELİYOR

Feridun Barca Sadri ile yüz yüze gelir. İkisinin arasında geçmişe dayanan bir husumet vardır ve Feridun Sadri’den onları hapisten kaçırmak için yardım ister. Feridun Barca Neslihan’ı avukat kılığında Mert Barca ile görüşmesi için hapishaneye sokar. Görüşme sırasında Mert Barca’ya babasının ona verdiği kolyeyi verir.

MKC VE BARCA’YA MUTFAKTA TUZAK KURULUYOR

Demiray’ın hapisteki adamları, MKC ve Barca’yı ortadan kaldırmak için harekete geçer. Mutfakta görevlendirirlen Barca ve MKC olan bitenden habersiz verilen görevi yerine getirir. Barca babasının ona gönderdiği pusulayı okur. Hapishaneden kaçmak için harekete geçer. Bu sırada Demiray’ın adamları MKC’ye saldırırlar. Hepsi ile başaedemeyen MKC’yi ele geçirirler. Barca MKC’nin durumunu görünce kaçmaktan vazgeçer ve MKC’ye yardım eder.

 

Son güncelleme: 07:27 - 09.11.2018