Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Münir Özkul hakkında ortaya atılan şaşırtıcı haberlere kızı cevap verdi
Münir Özkul hakkında ortaya atılan şaşırtıcı haberlere kızı cevap verdi
Geride bıraktığımız cuma günü hayatını kaybeden oyuncu Münir Özkul hakkında ortaya atılan "Münir Usta'nın evini Ferhan Şensoy aldı" iddialarına açıklık getirdi. Özkul, evin Şensoy tarafından alınmadığını, babası için düzenlenen özel bir gecede toplanan paralarla alındığını söyledi.
Magazin 10 Ocak 2018 - 07:26

Münir Özkul’un rahatsızlığı boyunca sosyal medyada çok sayıda olumsuz haber paylaşılmış ve Özkul’un öldüğüne yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Bu defa da sosyal medyada farklı bir konu gündeme getirildi. İddialara göre Ferhan Şensoy, 5 Ocak günü hayatını kaybeden Münir Özkul’un 20 yıl boyunca masraflarını karşıladı ve ona Cihangir’den bir de ev aldı. Bu iddialara Münir Özkul’un kızı Güner yanıt verdi:

“Babam o evi 70 yaşındayken AKM'de düzenlenen jübile gecesinden elde edilen gelirle aldı. O dönem Kemal Sunal ve Müjdat Gezen babama ‘Sen bu parayı harcarsın. Biz bunu bankaya yatırıp üzerine bloke koyduracağız. Ev bulduğunda paranı alırsın' demiş. O ev öyle alındı. Babam Ferhan Şensoy'un yanında çalışıyordu. Ferhan Abi borçlarına yardım etmiştir mutlaka. Çünkü yufka yürekli bir adam. Ama ev aldığı iddiası asılsız. Babamın tedavi gördüğü hastaneler ücret almadı. Eski eşiyle ailesi yardım etti, ben ve eşim de elimizden geleni yaptık.”

 

Son güncelleme: 11:07 - 10.01.2018