Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Karabova Kimdir? Seda Sayan’ın eski sevgilisi Murat Karabova kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Murat Karabova Kimdir? Seda Sayan’ın eski sevgilisi Murat Karabova kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Seda Sayan ile bir dönem ilişki yaşayan Murat Karabova kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne merak ediliyor. Seda Sayan aşk iddialarını yalanlamayınca Murat Karabova ile evleneceği yönünde haberler çıkmaya başladı. Peki Murat Karabova kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor ve nereli?
Magazin 19 Ocak 2018 - 10:37

Murat Karabova’nın Seda Sayan için mekan kapatmasıyla aralarında aşk iddiaları çıkmıştı. Magazin gündemini takip edenler Murat Karabova hakkında detayları öğrenmek istiyorlar. Peki kimdir Murat Karabova? İşte mesleği, yaşı ve tüm merak edilenler…

İkilinin ayrılma nedeni Murat Karabova'nın iki çocuğunun annesi Aslı Sarıpınar ile görüşmeye devam etmesi olarak gösterildi ancak iki taraf da iddiaları yalandı. Murat Karabova'nın çok düzgün olduğunu ifade eden Seda Sayan, ünlü iş adamıyla arkadaş olarak görüşmeyi sürdürüyor.

YEDİNCİSİ ÖZEL OLMALI

Seda Sayan programında “Evlenmek isteyenlere benden tüyo. Evlenmek istemiyorum diyeceksiniz benim gibi o zaman evlenirsiniz” demesiyle kafalarda soru işareti uyandırdı. Programındaki yorumcusu “Seda Hanım evlilik var mı?” diye sordu. Seda Sayan, “Ben evlilikte başarısız bir kadınım. 6 kere evlendim. Yedincisi çok özel olmalı. Kişi uslu durursa zamanı gelince kısmetse olur. Ama şu an evlenmiyorum.” dedi. Seda Sayan, Murat Karabova ile evlenirse tedirgin olduğu noktayı şu sözlerle ifade etti. “Evlenirsem Murat’ı ayartacak çok kadın var!”.
murat-karabova-seda-sayan-2

MURAT KARABOVA KİMDİR?

İsmi Seda Sayan ile yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Murat Karabova 1971 yılında doğdu. Magazin dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan ve adı daha önce pek çok farklı isimle geçen Murat Karabova, galericilik yapıyor.

Murat Karabova Ağustos'ta da Seda Sayan ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak çiftin yollarını ayırma kararı aldığı iddia edildi. Duymayan Kalmasın'ın haberine göre Seda Sayan, Murat Karabova'dan ayrılmasının nedeni etrafındakıilerin ‘o adama dikkat et!' uyarılarında bulunması. Bir diğer iddia Murat Karabova'ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı Sarıpınar'ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmesinin iddia edilmesi.

Son güncelleme: 11:17 - 21.02.2018