Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Müslüm’ filminin kamera arkası görüntüleri yayımlandı
Vizyon yolculuğunda her hafta başka bir başarıya, sinema tarihimizde kırılması zor rekorlara imza atan 'Müslüm' isimli filmin kamera arkası görüntüleri yayımlandı. Görüntülerde Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'un duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadığı görülüyor.
Magazin 1 Aralık 2018 - 11:37

Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor'un başrolleri paylaştığı MÜSLÜM, her hafta farklı bir başarıya imza atarken yılın en fazla izlenen filmi oldu. Türkiye'nin dört bir tarafından milyonlarca kişiyi salonlara çeken, Müslüm Gürses'in hayatını anlatan ‘Müslüm’ü 5 haftada yaklaşık 5,5 milyon kişi izledi.

MUHTEREM NUR GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Şimdiden Türkiye sinema tarihinde tüm zamanların en fazla izlenen 8. filmi de olan ‘Müslüm’ listelerde hızla üst sıralara yükselirken ilgi çekici sahnelerin yer aldığı kamera arkası görüntüler seyircilerin beğenisine sunuldu. Bu özel çalışma, Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'un filmi ilk kez izledikten sonraki görüntüleriyle son buluyor. Görüntülerde Nur’un duygu dolu anlar yaşadığı görülüyor.

Son güncelleme: 11:45 - 01.12.2018