Mustafa Sandal-Emina Sandal ayrılığının nedeni belli oldu

Mustafa-Emine Sandal çiftini boşanmanın eşiğine getiren sorunların altından kayınvalide Tülin İleri çıktı. Güzel şarkıcı ile kaynanası arasındaki sorunlar, 9 yıllık evliliği bitiriyor.

Mustafa Sandal-Emina Sandal ayrılığının nedeni belli oldu

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Mustafa-Emina Sandal çiftinin, sorunlar yaşadığı haberleri gerçek çıktı.

“DEĞERLENDİRME AŞAMASINDAYIZ”

Evlilikteki krizin Emina Sandal’ın müsrifliği nedeniyle çıktığı ileri sürüldü. Ancak bu iddiaya hem Sırp asıllı şarkıcı hem de Mustafa Sandal’dan yalanlama geldi. Musti, eşiyle yaşadığı sorunları şu sözlerle anlattı: “Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal’la yaşadıklarımızı değerlendirme aşamasındayız. Bu denli uzun süreli her ilişkideolabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor.”

KRİZİN ALTINDAN KAYINVALİDE ÇIKTI

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; şimdilerde konser için Avustralya’da olan Mustafa Sandal’ın bahsettiği sorunların altından, ünlü şarkıcının annesi Tülin İleri çıktı. Dedikodulara göre Emina Sandal, son yıllarda kayınvalidesiyle sürekli anlaşmazlıklar yaşıyordu. İkili arasındaki problemler, son dönemde giderek arttı. Çocukların büyütülmesinden, evdeki beslenme düzenine kadar birçok konuda Tülin Hanım’la anlaşmazlık yaşayan Emina Sandal, bu sorunları eşine de yansıtınca ünlü çift arasında kriz çıktı.

BARIŞ SAĞLAYAMADI

Mustafa Sandal, Emina Sandal ve annesi arasındaki sorunları çözebilmek için büyük çaba sarf etti. Ancak özellikle Emina Hanım, barışa yanaşmayınca kriz büyüdü.