Müzik ödülleri sahiplerini buldu

Geçtiğimiz gece düzenlenen ve İngiltere’nin en prestijli müzik ödüllerinin dağıtıldığı 37’nci Brit Awards töreninde 2017’nin kazananları belli oldu. ‘En İyi Uluslararası Kadın Sanatçı Ödülü’nü Beyoncé alırken, Adele ‘Brit Global Başarı Ödülü’ne layık görüldü...

Müzik ödülleri sahiplerini buldu

Geçtiğimiz gece düzenlenen ve İngiltere'nin en prestijli müzik ödüllerinin dağıtıldığı 37'nci Brit Awards töreninde 2017'nin kazananları belli oldu. ‘En İyi Uluslararası Kadın Sanatçı Ödülü'nü Beyoncé alırken, Adele ‘Brit Global Başarı Ödülü'ne layık görüldü…

6

BrIt ödüllerinin sahiplerini bulduğu ve çeşitli şovlara sahne olan gecede, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden sanatçılar yad edildi. Organizasyona damga vuran bir diğer olay da Amerika Başkanı Donald Trump'ı protesto etmek için yapılan gösterilerdi. Ödül alan pek çok şarkıcının törene katılmaması davetlilerin en çok konuştuğu konularından biriydi.

10

Gözyaşları sel oldu

Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden, İngiliz müziğinin bir başka efsane ismi George Michael da gecede anıldı. Bu anma kapsamında sahneye, George Michael'ın ‘Wham!' grubunda beraber çalıştığı Andrew Ridgeley, Pepsi ve Shirlie çıktı. Bu sırada duygusal bir de konuşma yapan Shirlie, ‘‘Onun güzel sesi bizim için bir hediye olarak sonsuza kadar yaşayacak'' dedi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

3

Donald Trump protesto edildi

Ödül törenine Adele, Beyonce gibi starların gelmemesi dikkat çekti. Katy Perry sahnede politik göndermelerle dolu bir şov sergiledi. Perry, Trump ve İngiltere Başbakanı Theresa May'i temsil eden iki büyük iskelet mankeni kullandı.

Loading...