Nagihan Karadere Survivor 2018 kadrosundan çıkarılmalı mı?

Kendisini aldatan eşini bıçakladığı için para cezasına çarptırılan Nagihan Karadere'nin, Survivor 2018 yarışmasının kadrosundaki varlığı bazı soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Nagihan Karadere Survivor 2018 kadrosundan çıkarılmalı mı?

Acun Ilıcalı’nın 2018 Survivor Ünlüler kadrosuna dahil ettiği Nagihan Karadere’nin eski eşini bıçaklama davası geride bıraktığımız günlerde Karadere’nin aldığı 3 bin liralık para cezasıyla sonlandı. 8 Şubat’ta eşyaların toplanması konusunda tartıştığı eşini bıçakla yaraladığı iddia edilen Karadere, 3 bin lira para cezasına çarptırıldı. Karadere’nin cezası ertelendi.

SURVİVOR İÇİN KÖTÜ BİR ÖRNEK

Survivor 2018 kadrosunun yavaş yavaş şekillendiği şu günlerde gelen bu ceza kafaların karışmasına neden oldu. Aldatıldığı için böyle bir yola başvuran ve kocasını bıçaklamaya kadar giden bir şiddet eğiliminin içinde olan Nagihan Karadere’nin bu tarz adrenalini yüksek ve milyonlarca insan tarafından izlenen bir yarışmada olması ne kadar sağlıklı sorusu, yarışmanın takipçilerinin kafasını meşgul etmeye başladı. Pek çok sporcuyla birlikte yarışmada performans sergileyecek olan Karadere’nin her ne kadar cezası ertelenmiş olsa da bıçaklama eylemini gerçekleştirmiş olması yarışmada bulunmasının kötü bir örnek oluşturup oluşturmayacağı sorusunu akıllara düşürdü. Biz de kadrolar yeni yeni şekillenirken bu ismin yarışmadaki varlığını sizlere sormak istedik… Sizce Nagihan Karadere yaşanan gelişmelerden sonra Survivor 2018 kadrosunda olmaya devam etmeli mi?