Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nereden Nereye filmi nerede çekildi? Nereden Nereye oyuncuları ve konusu…
Nereden Nereye filmi nerede çekildi? Nereden Nereye oyuncuları ve konusu…
Nereden Nereye filminde hayali oyuncu olmak olan Ejder'in en sevdiği oyuncu ve dizi yapımcısının evlerine girmesi ile birlikte birbirinden komik maceralar peşi sıra başlar. Peki, Nereden Nereye nerede çekildi? İşte Nereden Nereye konusu ve oyuncuları...
Magazin 14 Mayıs 2019 - 16:11

Nerede Nereye, ekran başında eğlenci vakit geçirmek isteyenler için komedi unsurlarının bolca yer aldığı bir yapım olarak seyirci karşısına çıktı. Oyunculuk hayali kuran Ejder maceralarını izlediğimiz filmde Sarp Levendoğlu ve İnan Ulaş Torun başrollerde yer alıyor. Peki, Nereden Nereye nerede çekildi? İşte Nereden Nereye konusu ve oyuncuları…

NEREDE NEREYE NEREDE ÇEKİLDİ

Eğlenceli bir hikayeye sahip komedi filmi Nereden Nereye'nin çekimleri Bodrum'da gerçekleştirildi.

NEREDEN NEREYE KONUSU

Ejder Kalender 25 yaşlarında bir gençtir. En büyük hayali oyuncu olmak olan genç adam, Bodrum'da bir kablolu Tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. İşini yalnızca hayallerini gerçekleştirmek için bir basamak olan gören Ejder, günün birinde beklediği haberi alır. En çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş ve ünlü oyuncu Metin Leylek Bodrum’daki yazlıklarına birlikte geleceklerdir. Hemen bir plan yapan Ejder, ikilinin hayatlarına dahil olur. Ancak aksiliklerle geçen gecenin sonunda Ejder’in hayallerine ulaşıp ulaşamayacağı bir muamma halini alır.

NEREDE NEREYE OYUNCULARI

Yönetmenlik koltuğunda Volkan Dönmez’in yer aldığı Nereden Nereye filminin oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi, Hakan Bilgin, Aslı Mavitan Balkaş ve Özge Ünlütezcan yer alıyor.